فهرست

شهرستان آبيك

پس از بررسی و داوری؛ برگزیدگان مسابقه کتابخوانی « حدیث نور » شهرستان آبیک معرفی شدند
برگزیدگان مسابقه کتابخوانی « حدیث نور » که به مناسبت سالروز چهل و دومین پیروزی انقلاب اسلامی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک و با مشارکت بنیاد شهید شهرستان آبیک برگزار ‌شده بود، مشخص شدند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، مراسم قرعه‌کشی جهت معرفی برگزیدگان مسابقه کتابخوانی « حدیث نور »، با حضور رمضان حیدری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک؛ حمید چگینی، بخشدارمرکزی شهرستان آبیک، داود روح اللهی، رئیس اداره بنیاد شهید، سرگرد ذاکری، مسئول کتابخانه مشارکتی پایگاه هوا نیروز شهید امینی برگزار شد.
حیدری در این مراسم ضمن تبریک به برگزیدگان این مسابقه، گفت: آشنایی با سیره و تفکرات حضرت امام (ره) و نیز طرح مسئله عبادت، بندگی و اخلاص و اهمیت ایشان از جمله اهداف برگزاری  این مسابقه است.
وی ادامه داد: مسابقه بر اساس کتاب « حدیث نور» به قلم ابراهیم رستمی نوشته شده که در مورخ 12 بهمن ماه لغایت 30 بهمن ماه برگزار گردید. 
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک در مورد معرفی کتاب گفت: این کتاب نگاهى کوتاه به زندگانى پر از درس و اندرز حضرت آیت الله العظمى امام خمینى قدس‌سره است. نکات ریزى که در این مجموعه به چشم مى‌خورد، درس‌هاى بزرگى است که در اختیار خوانندگان قرار گرفته است.
گفتنی است این مسابقه به صورت بلند خوانی برگزار شده و شرکت کنندگان یک فیلم یک دقیقه ای از بلند خوانی بخش جذاب کتاب را ارسال نموده اند.

 اسامی برگزیدگان به شکل ذیل می باشد: 
باران جمشیدی
نازنین زهرا سرخیل
فاطمه اسماعیلی
حنانه کشاورزیان
مهدی ذاکری
محمدرضا بختیارروشن
سحر سالمی
حسین مردانلو
مبینا حسینجانی 
ریحانه حاجی پور