فهرست

شهرستان آبيك
از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی؛ 1000 نسخه کتاب به کتابخانه‌های عمومی شهرستان آبیک اهدا شد
سازمان اسناد و کتابخانه ملی با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی، 1000 نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک اهدا کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین، با درخواست  رئیس اداره کتابخانه‌ های عمومی شهرستان آبیک و در راستای اجرای طرح اهدای کتاب، اهدای دانایی، سازمان اسناد و کتابخانه ملی برای کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی 1000 نسخه کتاب به کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک اهدا کرد.
رمضان حیدری، رئیس اداره کتابخانه‌ های عمومی شهرستان آبیک ضمن تقدیر از مجموعه مدیریتی سازمان اسناد و کتابخانه ملی، در این خصوص گفت: با توجه به کمبود منابع جدید در کتابخانه های عمومی، طی مکاتبه و رایزنی با واحد مبادله و اهدای کتابخانه ملی، توانستیم تعداد 1000 عنوان کتاب را به صورت اهدایی برای کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک جذب کنیم.
حیدری افزود: تمامی کتابخانه‌های شهرستان آبیک از این منابع بهره‌مند می شوند و کتاب های اهدایی غالباً از تازه های نشر، ویژه تمامی رده های سنی در موضوعات کودک و نوجوان، کمک درسی و ادبیات، تاریخ، روانشناسی، علوم اجتماعی، زبان، دفاع‌مقدس هستند. این منابع بعد از بررسی و تفکیک، در اختیار اعضای کتابخانه قرار خواهد گرفت.