فهرست

بازتاب اخبار

با حضور شاعران آیینی استان:

نشست ادبی مادر آفتاب در اداره کل کتابخانه های عمومی قزوین برگزار شد


محفل ادبی علامه قزوینی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین اقدام به برگزاری نشستی ادبی مذهبی با عنوان "مادر آفتاب" به مناسبت شهادت بانو فاطمه الزهرا علیها سلام ، کرد،  این نشست در محل اداره کل برگزار شد و علاقه مندان از طریق فضای مجازی در جریان برنامه قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، این نشست با حضور جمعی از شاعران آیینی استان برگزار شد، اسماعیل سکاک ، محمد ارداقیان ، سید عباس حیاتی شهاب خانم ها  معصوم زاده ، معصوم خانی ، بهبودی و آقای  ربیعی مداح اهل بیت  در این مراسم به عنوان میهمان حضور داشتند.
در این نشست اسماعیل سکاک درباره ی فضایل حضرت زهرا سلام علیهااسلام و اشعار فاطمی در ادبیات فارسی صبحت کرد و اشعاری در سوگ حضرت زهرا خواند،  ارداقیان یک مثنوی در سوگ حضرت زهرا خواند.
ناهید سادات حیاتی شهاب از کتاب "نیلی ترین عقیق"  اشعار گردآوری شده توسط محمدحسین ابوترابی را ، خواند و این کتاب را هم معرفی کرد.
ربیعی مداح اهل بیت هم مرثیه سرایی در رابطه با شهادت حضرت زهرا سلام علیهاالسلام کرد و سید عباس حیاتی شهاب نیز از خادمان اهل بیت به مرثیه خوانی در رابطه با بانوی آفتاب پرداخت.
 
عكس های مرتبط :