فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با هدف توسعه فرهنگ خواندن انجام می شود:

همکاری اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین با انجمن عالی قاپو
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین از همکاری و تعامل این اداره کل با انجمن ها و موسسات فرهنگی  ادبی استان قزوین با هدف توسعه فرهنگ مطالعه و خواندن خبر داد.
به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین، فاطمه محمدبیگی ضمن اشاره به اهمیت مطالعه و خواندن اظهار داشت:  این اداره کل با هدف ترویج مطالعه مفید و افزایش فرهنگ خواندن بین تمامی اقشار جامعه، برنامه ریزی های مدونی دارد که از جمله می توان به همکاری با انجمن عالی قاپو و انجمن قزوین گردی اشاره کرد.
وی اظهار داشت: در این راستا اقداماتی گسترده از طریق تعامل با انجمن عالی قاپو و انجمن قزوین گردی انجام شده تا این امکان فراهم شود که علاقه مندان به فرهنگ و تاریخ و ادب استان قزوین ، با کتاب های مفید و موثر نیز در این زمینه آشنا شوند.
وی خاطرنشان کرد: طی 22 برنامه انجمن عالی قاپو ، کتاب هایی مفید به شرکت کنندگان در این برنامه معرفی شده و همچنین خدمات کتابخانه های عمومی نیز برای مخاطبان تشریح می شود .
محمدبیگی در پایان  از همکاری انجمن عالی قاپو قدردانی کرد و گفت: آماده همکاری با سایر موسسات و انجمن ها برای انجام فعالیت های اثربخش فرهنگی هستیم.تصاویر بیشتر در بخش گزارش تصویری سایت