فهرست

اخبار برگزيده

پیام تسلیت فاطمه محمدبیگی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین ؛

اخلاص در عمل، صداقت و ولایتمداری،گوشه ای از خصوصیات برجسته آیت الله رئیسی بود


فاطمه محمدبیگی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین، با صدور پیامی شهادت آیت الله سیدابراهیم رئیسی و گروه همراه او را تسلیت گفت .
به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین، در پی سانحه برای بالگرد حامل آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رئیسی و همراهان در مسیر بازگشت از مراسم افتتاح سد «قیز قلعه‌سی»، در منطقه ورزقان استان آذربایجان شرقی و شهادت ایشان در شب ولادت امام رئوف، حضرت علی ابن موسی الرضا(ع)، فاطمه محمدبیگی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین با صدور پیامی شهادت این خدمتگزار صدیق اسلام و ایران را تسلیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

در سالروز ولادت هشتمین نور امامت، معین‌الضعفاء علی‌بن‌موسی‌الرضا (ع) ناباورانه به سوگ  شهادت بزرگ‌مرد خادم ایران اسلامی، رئیس‌جمهور مردمی و خستگی‌ناپذیر، حضرت آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رئیسی و یاران گران‌قدر همراهش در مسیر خدمت به مردم بزرگ این مرزوبوم نشسته‌ایم.
اخلاص در عمل و صداقت در قول، ولایتمداری در اوج مسئولیت و مردمداری در عین کسوت، تنها چند خصوصیت بارز از شخصیت والای حضرت آیت‌الله رئیسی بود.
اینجانب به نمایندگی از مجموعه همکاران در کتابخانه های عمومی استان قزوین، شهادت بزرگ مرد ایران اسلامی  و همراهانش را به ساحت مقدس حضرت صاحب‌الزمان(عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف)، مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، ملت شریف ایران اسلامی و خانواده معزز ایشان تسلیت عرض کرده و برای شهدای این حادثه جانسوز علو درجات الهی را مسئلت می‌نماید و برای تمامی خدمتگزارن صدیق نظام آرزوی عزت و سرافرازی دارم.


فاطمه محمدبیگی 
مدیرکل