فهرست

اخبار برگزيده

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک:

فرماندار آبیک بر اهمیت ترویج کتابخوانی بین کودکان و نوجوانان تاکید کردفرماندار آبیک در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان بر اهمیت ترویج و توسعه کتاب و کتابخوانی بین کودکان و نوجوانان تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک با حضور حجت الله مددخانی فرماندار شهرستان آبیک، فاطمه محمدبیگی مدیر کل کتابخانه های استان قزوین، حجت الاسلام صمد رمضانی امام‌ جمعه موقت شهر آبیک، مهدی صالحی معاونت سیاسی امنیتی فرمانداری، ابوالفضل طاهرخانی معاونت نوسازی وتجهیز مدارس، رضا کرمی بخشدار مرکزی شهرستان، عبدالله ملک پور مدیریت آموزش و پرورش شهرستان، محمد صمدی رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رمضان حیدری رئیس اداره کتابخانه های شهرستان آبیک، ولی صباغ ریاست شورای اسلامی شهرستان و سایر اعضای انجمن و اعضای کتابخانه های عمومی آبیک برگزار شد.
مددخانی فرماندار آبیک در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات انجام شده در کتابخانه های عمومی این شهرستان اظهار داشت: تربیت و پرورش کودکان از سنین پایه از اهمیت بسیاری برخوردار است و اهمیت این امر در حدی است که امروزه تمام پژوهشگران و محققان بر آموزش از سنین کودکی تاکید دارند .
وی تاکید کرد: در کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک اقدامات ارزشمندی برای توسعه مطالعه و کتابخوانی بین کودکان و تمام آحاد جامعه صورت گرفته که نتیجه آن حضور پرشور اعضا در کتابخانه های این شهرستان و برگزاری برنامه های فرهنگی متنوع با همکاری سایر دستگاه ها بوده است.
مددخانی افزود: از فعالیت های فرهنگی و کتابخوانی حمایت خواهیم کرد و در راستای افزایش عموم افراد به سمت مطالعه مفید از هیچ تلاشی فروگذار نیستیم.
فاطمه محمدبیگی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین نیز در این جلسه ضمن اشاره به اهمیت همراهمی مدیران با مسئله کتاب و کتابخوانی تاکید کرد: به طور قطع حمایت سایر دستگاه ها ما را در انجام هرچه بهتر فعالیت ها یاری کرده و دلگرم می کند.
وی خاطرنشان کرد: برای توسعه کمی و کیفی مطالعه و کتابخوانی در شهرستان آبیک برنامه های متعددی داریم که بازطراحی کتابخانه های آبیک از جمله این اقدامات و برنامه ها است.
وی با اشاره به ظرفیت شهرستان آبیک در زمینه صنعت تاکید کرد: آبیک دارای واحدهای صنعتی متعددی است که امیدداریم با رایزنی های انجام شده و برنامه ریزی هایی که داریم در قالب مسئولیت اجتماعی به کتابخانه های عمومی کمک کرده و از حوزه فرهنگ حمایت کنند.
سایر اعضای حاضر در جلسه نیز در رابطه با مباحث شده نظرات خود را بیان کردند.
در پایان این جلسه همچنین از برگزیدگان جشنواره کتابخوانی رضوی تقدیر شد.


تصاویر در بخش گزارش تصویری سایت 
عكس های مرتبط :