فهرست

شهرستان قزوين

پیام تبریک مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین به مناسبت سالروز تاسیس نهاد کتابخانه ها مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین با صدور پیامی،  17 اسفند، سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره‌ کل کتابخانه‌های عمومی استان  قزوین، فاطمه محمدبیگی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین، طی پیامی سالروز تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور را به جامعه کتابخوانان و کتابداران تبریک گفت.متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
ن والقلم و ما یَسطرون
هفدهم اسفند ماه که بزرگداشت تاسیس نهاد کتابخانه های عمومی کشور است، فرصتی است برای آشنایی هرچه بیشتر با کتابخانه ها به مثابه ی دانشگاه های مردمی جامعه که مرکز تبادل اطلاعات و دانش هستند و برای پرکردن شکاف اطلاعاتی جامعه از این مراکز فرهنگی اجتماعی استفاده می شود.
طی سال 1400 با اهتمام و همراهی مدیران، کارکنان و کلیه دست اندرکاران عرصه فرهنگی گامهای موثری در ارائه خدمت، افزایش سرانه فیزیکی کتابخانه های استان، توسعه ی کمی و کیفی خدمات کتابخانه ها و اجرای برنامه های فرهنگی متنوع و تاسیس کتابخانه در روستای اردلان آوج برداشته شد.
امید است با برنامه ریزی های مدون و کارشناسی شده، درقرن جدید، شاهد، رسیدن کتابخانه های عمومی ایران به جایگاه شایسته ی خود در سطح جهان باشیم.
اینجانب ضمن تبریک و تهنیت و خدا قوت به همه فعالان عرصه ی کتاب و کتابخوانی و خانواده ی بزرگ نهاد کتابخانه ها، طول عمر توام با عزت، صحت و سلامت را برای تمامی دست اندرکاران حوزه ی کتاب و کتابخانه ها، آرزومندم،  ان شالله  در پرتو عنایات الهی در سال جدید با برنامه ریزی و پشتکار، دست در دست هم گامهای موثرتری در خدمت به جامعه هدف برخواهیم داشت.


فاطمه محمدبیگی

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین