فهرست

شهرستان آوجمعاون رییس جمهوری و رییس سازمان محیط زیست: کتابخانه عمومی یادگار امام شهر محمدیه یکی از کتابخانه های متفاوت کشور است دکتر علی سلاجقه معاون رییس جمهور و رییس سازمان محیط زیست کشور و هیات همراه  از کتابخانه عمومی یادگار امام بازدید.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، در این اقدام ، معاونت رییس جمهوری ضمن ابراز خشنودی از همجواری کتابخانه با موزه ی حیات وحش اظهار داشت: کتابخانه ها به عنوان مجموعه ای غنی از خدمات فرهنگی ، نه تنها مکانی امن برای تمامی افراد از هر قشر و رده ی سنی هستند، بلکه می توانند موجب پرشدن مفید اوقات فراغت شوند.
دکتر سلاجقه  ادامه داد: در این راستا کتابخانه یادگار امام  به واقع یکی از زیباترین و ویژه ترین کتابخانه های عمومی است که در عین برخورداری از فضای خوب و استاندارد و امکانات مدرن به دلیل نزدیکی به موزه ، امکان مطالعه ی کتب متنوع در حوزه های مختلف زیست محیطی را برای مخاطبان فراهم می کند .
وی همچنین تاکید کرد: هرچه مکان و فضای یک کتابخانه زیباتر و مجهزتر باشد، مخاطبان با علاقه ی بیشتری در این مکان حضور خواهند یافت.
رییس سازمان محیط زیست کشور همچنین از اهدای چندین نسخه کتاب با موضوعات زیست محیطی و حیات وحش به کتابخانه خبر داد و قول مساعد داد که در زمینه تامین منابع مفید به کتابخانه ، همکاری های لازم را داشته باشد.
در این دیدار همچنین صفر امینی مسئول کتابخانه نیز در رابطه با خدمات کتابخانه توضیحاتی ارایه داد و برگزاری برنامه های فرهنگی در کنار فعالیت های مرتبط با کتابخوانی از خدمت کتابخانه عنوان کرد.