اخبار
ظظظ

ببب

ببب

بببب

بببب

بببب

ثثثث

سسسس

سسسس

ثثث

یییی

ییی
1398/4/11 سه‌شنبه خبرهایی از کتابخانه های عمومی امام خمینی (ره)، آیت الله موسوی و عارف قزوینی

کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) قزوین
همزمان با شهادت امام صادق (ع) نمایشگاه کتابی از کتب مربوط به زندگانی و آثار ایشان در کتابخانه امام خمینی(ره)  برگزار گردید که ضمن آشنایی با کتابهای منتشر شده در این زمینه موجبات آشنایی بیشتر را برای اعضا فراهم آورد . در ضمن مختصری از زندگانی آن حضرت در معرض به نمایش درآورده شد.

برگزاری نشست کتاب خوان با موضوع شهادت و ایثار با حضور فعالان کتابخانه و معرفی شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم از دیگر اقدامات انجام شده در این کتابخانه بودند.

در نشست کتاب خوان کتابخانه ، کتاب های : خاک های نرم کوشک/ بابا نظر/ من زنده ام / سلام بر ابراهیم/ دا/ یادت باشد / به اشتراک گذاشته شد.

به همین مناسبت نمایشگاه کتابی با مضمون شهادت و ایثار برگزار گردید که آثار مرتبط با شهادت و ایثار به اشتراک گذاشته شدند.

**************

اقدامات فرهنگی کتابخانه عمومی آیت الله حاج سید حسین موسوی روستای کلج:

 برگزاری جلسه آموزشی  نقاشی / برگزاری نشست جمع خوانی کتاب از منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی / نشست شعرخوانی کتاب از کتاب کبوترها وآهوها/ نمایش عروسکی توسط کودکان وخردسالان با محتوای داستانهای تخیلی کودک/ برگزاری نمایشگاه کتاب با محتوای معرفی منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه ،این نمایشگاه چهارمین نمایشگاه ویژه منابع نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی می باشد که توسط کتابخانه آیت الله حاج سید حسین موسوی برزار گردیده است

***********************

برگزاری کلاس قصه گویی در کتابخانه عمومی عارف قزوینی

همزمان با سالروز شهادت امام جعفر صادق(ع)کلاس قصه گویی با این موضوع در کتابخانه عارف برگزار گردید.دراین کلاس مژگان کاکاوند مربی کودک این کتابخانه به روایتگری زندگی این امام بزرگواردر قالب قصه پرداخته و کودکان را با زندگی ایشان آشنا نمود.

لازم به ذکر است  انجام فعالیت‌های متنوع در قالب دوره‌های فرهنگی، هنری و... جهت غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان، نوجوانان و همچنین تقویت روحیه شادی، نشاط و امیدافزایی  در کودکان به صورت مستمر در کتابخانه عارف برگزار می شود.

برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت های مختلف از دیگر اقدامات این کتابخانه در راستای جذب هرچه بیشتر مخاطبان هستند.  

بيشتر