اخبار
xxx

gfgfg

vvv

fff

fff

fff

vvv

vvvv

ggg

fff

ggg
1398/4/16 يكشنبه نشست صمیمانه ی مدیرکل کتابخانه های قزوین با جمعی از بانوان کتابدار برگزار شد

رویا اسماعیلی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین طی نشستی با جمعی از بانوان کتابدار کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک ایام دهه ی کرامت، در رابطه با شخصیت بی نظیر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها صحبت کرد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی قزوین، معصومه مرادیان مدیرکل بازرسی و رسیدگی به تخلفات استانداری قزوین نیز میهمان ویژه ی این نشست بود.

مرادیان در این نشست گفت: به تجربه ثابت شده بانوان مسئولیت پذیری بالایی داشته و به خوبی می توانند از عهده ی وظایفی که برعهده ی ایشان قرار داده شده بر می آیند که در این راستا می توان امیدوار بود به زودی شاهد افزایش حضور بانوان در شغل های کلیدی باشیم.

وی ادامه داد: مجموعه ی کتابخانه های عمومی از جمله فضاهایی است که با برخورداری از بانوانی فعال، پرشور و با انگیزه به خدمات رسانی مشغول است.

مرادیان افزود: خوشبختانه با حمایت های مدیرکل کتابخانه های قزوین امید است  شاهد رشد و پیشرفت بانوان فعال در حوزه ی فرهنگ و کتابخوانی در استان باشیم.

اسماعیلی مدیرکل کتابخانه عمومی استان نیز در این جلسه گفت: بانوان رکن اصلی خانواده ها هستند، آرامش بانوان موجب می شود محیط خانه نیز آرام تر و با نشاط تر باشد که در این راستا تکریم مقام دختران و بانوان از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا دختران نیز مادران فردای جامعه و پرورش دهنده ی نسل های جدید هستند.  
در این نشست همچنین همکاران حاضر در جلسه نقطه نظرات، پیشنهادات و دغدغه های خود را مطرح کردند.

 

بيشتر