اخبار
ییی

ببب

ببب

ببب

ببب

بببب

ببب

ببب

ببب

ببب

فف

ققق

ییی

ییی

ییی

یییی

بببب

یی
1398/4/17 دوشنبه به مناسبت دهه ی کرامت: برنامه های فرهنگی کتابخانه های صاحب الزمان (عج) و آیت اله مدنی شهرستان بویین زهرا

ویژه برنامه های کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج) بویین زهرا به مناسبت دهه ی کرامت

به مناسبت ولادت حضرت معصومه (سلام الله علیها ) و آغاز دهه کرامت مراسم جشنی با برنامه های متنوع در کتابخانه صاحب الزمان(عج) اجرا شد.

 برگزاری کارگاه قصه گویی با محوریت زندگی حضرت معصومه (س) و امام رضا(ع) ، اجرای مولودی خوانی، مسابقه پرتاب حلقه ، مسابقه نقاشی، و تجلیل از دختران (کنکوریها که در سالن مطالعه مشغول تحصیل بودند) و سپس برگزاری کارگاه آموزش بازیهای فکری از جمله برنامه هایی بود که در این روز اجرا شد.

در این مراسم از جایگاه و مقام حضرت معصومه سلام الله علیها و زندگانی امام رضا (ع) قصه هایی برای کودکان بیان شد و سپس مسابقه نقاشی با موضوع (حضرت معصومه(س) بانوی خوبیها) بین دوگروه دختران و پسران برگزار شد. همچنین مراسم مولودی خوانی فضای بسیار شاد و فرح انگیزی بین کودکان ایجاد کرد که با همه وجود در شادی این روز مبارک سهیم شدند.

در ادامه مسابقه مورد علاقه کودکان یعنی مسابقه پرتاب حلقه بین پنج گروه از بچه ها برگزار شد و سپس بچه ها برای تقویت تمرکز خلاقیت های فردی و گروهی به آموزش بازیهای فکری پرداختند و دست سازه های خود را به نمایش گذاشتند.

همچنین در روز ولادت حضرت معصومه (س)  طی مراسمی با حضور همه اعضای حاضر در سالن های مطالعه صفر امینی رئیس اداره شهرستان گفت با وجود برخی کمبودها در فضای کتابخانه اما تمام تلاش ما براین بود که بهترین میزبان باشیم و شما را برای رسیدن به هدفتان یاری برسانیم.

*****************

برنامه های کتابخانه عمومی آیت الله مدنی دانسفهان در دهه ی کرامت

کتابخانه عمومی  آیت اله مدنی دانسفهان میزبان برنامه هایی متنوع به مناسبت دهه ی کرامت است که به شرح ذیل می باشند: معرفی کتاب بانوی ملکوت / برگزاری کلاس قصه گویی با موضوع سیره اهل بیت / برگزاری مسابقه کاردستی / برگزاری مسابقه نقاشی و اجرای و مشارکت در همایش عفاف و حجاب

بيشتر