اخبار
ززز

ططط

ززز

بببب

ززز

ززز
1398/5/15 سه‌شنبه برنامه های فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان البرز

کتابخانه عمومی علامه دهخدا شهر الوند شهرستان البرز

جمع خوانی کتاب "پرواز تا بی نهایت "

کتاب «پرواز تا بی‌نهایت» با تحقیق و نگارش ع‍ل‍ی‌اک‍ب‍ر ح‍ک‍م‍ت‌ ق‍اض‍ی‌ م‍ی‍رس‍ع‍ی‍د، م‍ح‍م‍د طاه‍ری‌آذر، رح‍م‍ت‌ال‍ل‍ه‌ س‍ل‍م‍ان‌م‍اه‍ی‍ن‍ی،‌ از آثاری است که درباره شهید عباس بابایی نوشته شده است.  این کتاب در سه فصل «کودکی تا انقلاب»، «انقلاب تا رشادت» و «رشادت تا شهادت» به زندگانی، رشادت‌ها و محسنات اخلاقی شهید بابایی، مانند تواضع، دینداری، بی ریایی و ... از زبان همسر، مادر، نزدیکان و همکاران نظامی و غیرنظامی می‌پردازد.

 از ویژگی‌های خاص این کتاب، موجز و مفید بودن حکایت‌های متن است که مخاطب را با تنوع روبه‌رو می‌کند و حاصل گفت‌وگو با بیش از 200 تن از همکاران، دوستان، آشنایان و اعضای خانواده شهید بابایی در سراسر ایران است.

این کتاب توسط اعضای نوجوان، معرفی و جمع خوانی شد.

************************

کتابخانه عمومی دانش نصرت آباد شهرستان البرز

به مناسبت سالروز ازدواج امام علی(ع) و حضرت فاطمه (س) و به منظورآشنایی با شیوه زندگانی حضرت فاطمه قصه گویی از کتاب زندگانی حضرت فاطمه نوشته احسان قنبری در کتابخانه دانش برای اعضای کودک فعال انجام شد وهمچنین توضیحاتی راجع به زندگانی و ازدواج این دو بزرگوار به اعضای کودک پرداخته شد.

ازدیگر  برنامه دیگر این هفته به مناسبت شهادت شهید بابایی در تاریخ 15 مردادماه  به قصه گویی زندگی شهید بابایی و آشنایی با این شهید بزرگوار و کارهایی  که برای حفظ اسلام انجام داده اند بود. همچنین نمایشگاه کتاب به مناسبت سالروز ازدواج حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) از کتاب های زندگانی حضرت فاطمه زهرا(س)، خاطر نازک گل، هفت اصل اخلاقی برای وفقیت در ازدواج ، زندگانی امیرمومنان، آیین زدواج و تشکیل خانواده، ساحل آرامش، سیری کوتاه در زندگی حضرت فاطمه، امیرگلها و درمورد ازدواج در معرض دید مراجعان قرار گرفت.

بيشتر