اخبار
نن

ننن

نن

ننن

ممم

ننن

مم

ننن

نن

ننن

مم

ممم

ممم

ممم

ممم

تتت
1398/5/15 سه‌شنبه گزارشی از اقدامات اداره کتابخانه های شهرستان تاکستان و کتابخانه شیخ عاملی شال

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین اقداماتی در راستای افزایش فرهنگ مطالعه در کتابخانه های عمومی سطح استان در حال برگزاری است که بخشی از این اقدامات در تاکستان و شال به شرح ذیل هستند:

لشکری رئیس اداره کتابخانه های  شهرستان تاکستان با بخشداران بخش های شهرستان تاکستان دیدار و گفتگو کرد . در این دیدارها که به مناسبت انتصاب این بخشداران به سمتهای جدید صورت گرفته بود لشکری ضمن تبریک به این عزیزان و آرزوی موفقیت  گزارشی کامل از فعالیتهای انجمن و همچنین کارکرد کتابخانه ها به بخشداران ارائه شد و راهکارهای افزایش تعامل و همکاری ها با کتابخانه های عمومی مورد بررسی قرار گرفت.  

در این دیدارها بخشداران مرکزی ، ضیاءآباد، اسفرورین و خرمدشت نیز ضمن استقبال از برنامه های کتاب و کتابخوانی در زمینه ارتقاء سطح مطالعه و آگاهی بخشی به مردم در جهت استقبال از کتابخانه قول همکاری دادند .

محسن صادقی به عنوان بخشدار مرکزی تاکستان ، محسن بازیار بعنوان بخشدار اسفرورین، مهدی رحمانی بعنوان بخشدار ضیاءآباد و سید علی اکبر موسوی بعنوان بخشدار بخش خرمدشت از طرف استاندار منصوب گردیدند.

******************

کلاس های تابستانی متنوعی در کتابخانه عمومی شیخ عاملی شال با حضور پر شور اعضا برگزار می شود.

کارگاه آموزش سفال با مربی گری حاجی محمدی از اعضای فعال کتابخانه، کارگاه هفتگی داستان نویسی خلاق با استفاده از کتاب داستان بخون داستان بساز، کلاس هفتگی آموزش نقاشی با استفاده از اشکال هندسی، کارگاه هفتگی آموزش کاردستی، برنامه هفتگی آموزش قرآن و قصه گویی قرآنی با استفاده از کارت های قصه گویی بخش‌هایی از برنامه های متنوع کتابخانه شال در تابستان 98 هستند.

همچنین اعضای کلاس قرآن بسیج خواهران شال از کتابخانه بازدید کردند و با برخی بخش‌های آن آشنا شدند.

بيشتر