ارتباط با مدیر کل
اخبار


1398/5/16 چهارشنبه در آستانه ی روز خبرنگار صورت گرفت: تقدیر از همکاری اصحاب رسانه با کتابخانه های عمومی قزوین

با حضور رویا اسماعیلی مدیرکل ، احمد دولتی معاونت و کارشناسان فرهنگی و روابط عمومی کتابخانه های استان، از زحمات و تلاش های تعدادی از اصحاب رسانه قزوین تقدیر و تشکر صورت گرفت.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی قزوین، طی این اقدام خبرگزاری مهر استان و روزنامه ی ولایت بازدید و از زحمات مدیران و مسئولان و خبرنگاران این رسانه ها تقدیر شد.

در نخستین دیدار که از خبرگزاری مهر صورت گرفت ، اسماعیلی ضمن بیان قدردانی از زحمات اصحاب رسانه و نقش مهم آن ها در انعکاس اخبار و فعالیت های دستگاه ها،  اظهار داشت: خبرگزاری مهر از خبرگزاری های مورد وثوق و اعتماد مردم است که با درج سریع و با کیفیت اخبار موجبات رضایت مردم را فراهم کرده است.

وی تاکید کرد: کتابخانه ها ی عمومی به عنوان بازوان فرهنگی نیازمند حمایت و همراهی هرچه بیشتر اهالی قلم و رسانه های جمعی هستند، تا هرچه بیشتر تلاش های صورت گرفته در این حوزه به عموم مردم معرفی شود .

محمدرضا جباری نیز در این دیدار گفت: خبرگزاری مهر نهایت تلاش خود را برای همراهی به ویژه با حوزه ی فرهنگ و ادب انجام داده و در آینده نیز این همراهی ها هرچه بیشتر ادامه خواهند داشت.

در دومین دیدار که از روزنامه ی ولایت صورت گرفت، موسوی مدیرمسئول این روزنامه ضمن تشکر از نگاه ویژه ی کتابخانه ها به این روزنامه ی قدیمی استان اظهار داشت: کتاب اصلی ترین شاخص فرهنگی در هر کشور و نخستین رسانه ی ایجاد شده توسط بشر است.

وی تاکید کرد: هیچ چیز جایگزین کتاب نمی شود و این عنصر فرهنگی همچنان جایگاه خود را در جامعه حفظ خواهد کرد و شبکه های مجازی و اطلاعات رد و بدل شده در آن ها هرگز از نظر غنا و محتوا نمی توانند جایگزین کتاب شوند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز در این جلسه ضمن قدردانی از تلاش های فعالان روزنامه ی ولایت تاکید کرد: از روزنامه ی پرطرفدار و پرمحتوای ولایت انتظار همراهی و حمایت هرچه بیشتر در راستای انعکاس فعالیت ها و خدمات کتاب و کتابخوانی را داریم.

مهناز اسماعیلی سردبیر روزنامه ولایت نیز در این دیدار در رابطه با برنامه ریزی های این روزناهم برای فعالیت مستمر در حوزه ی فرهنگ و کتابخوانی صحبت کرد.

دیدار از بخش های مختلف روزنامه ی ولایت و آشنایی با نحوه ی خدمات رسانی در این مجموعه ی فرهنگی از دیگر اتفاقات این روز بود.

بيشتر
میز خدمت
نورسیده ها
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 563100
تعداد بازديد کنندگان سايت: 244188025 تعداد بازديد زيرپورتال: 571625 اين زيرپورتال امروز: 770 سایت در امروز: 46977 اين صفحه امروز: 696
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved