اخبار
ببب

ببب

ررر

لل

للل

للل

لللل

ثثثث

ببب
1398/5/19 شنبه ویژه برنامه های کتابخانه عمومی صاحب الزمان(عج) به مناسبت دهه ی ولایت

به مناسبت فرا رسیدن عید قربان و ایام مبارک دهه ولایت کتابخانه صاحب الزمان (عج) با برنامه های متنوع به استقبال این ایام رفت .

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی قزوین، مراسمی با هدف بزرگداشت اعیاد این ماه برگزار شد که با برنامه های متنوعی همراه بود.برگزاری کارگاه قصه گویی با عنوان( قربانی کردن حضرت اسماعیل(ع))از جمله برنامه های اجرایی بود که با زبان کودکانه قصه به قربانگاه بردن حضرت اسماعیل توسط حضرت ابراهیم(علیهم السلام) برای کودکان تعریف شد.

همچنین مسابقه رنگ آمیزی صحیح از دیگر برنامه ها بود که پنج تصویر متناسب با عید قربان در اختیار پنج گروه از کودکان قرار گرفت و بعد از آموزش رنگ آمیزی صحیح به ایشان و اجرای مسابقه به بهترین رنگ آمیزی ها جوایزی اهدا شد. در ادامه کارگاه آموزش نقاشی اجرا شد که  طی آن بچه ها یاد گرفتند که چگونه  تصویر برخی حیوانات را طراحی کنند.

برگزاری کارگاه قصه گویی خلاق نیز بسیار مورد استقبال کودکان قرار گرفت. در این کارگاه ابتدا قصه ای تا نیمه آن تعریف شد و از بچه ها خواسته شد اتفاقات در ادامه داستان و پایان آن را تعریف کرده قصه را تکمیل کنند. با این روش کودک شخصیتها و مکانهای قصه را خلق می کند و در طی آن توانایی تجسم و خیالبافی که مبنای تصور خلاق است در وی شکوفا می شود.

در پایان کودکان با استفاده از بازیهای گروهی و فکری به تقویت مهارتهای فردی و اجتماعی خویش پرداختند.

بيشتر