اخبار
مم

گگ

گگ

مم

ممم

ننن

مم
1398/5/19 شنبه جدیدترین اقدامات کتابخانه عمومی شهید فهمیده تاکستان

کتابخانه عمومی شهید فهمیده تاکستان با برگزاری برنامه هایی متنوع و جالب برای عموم مخاطبان برگزار می کند که به شرح ذیل هستند:

کلاس قصه گویی

کلاس قصه گویی برای اعضای خردسال و نوجوان در کتابخانه شهید فهمیده کردند.قصه  گویی از دیگر فعالیتهای کتابداران در کتابخانه های عمومی است تا  اینکه هم کودکان علاقه مند به کتابخانه شده و هم اینکه  فعالیت های متنوع در کتابخانه  با خبر گردند.

  این  نشست با استقبال خوب حاضرین همراه بود و درخواست شان برگزاری متوالی برنامه های قصه گویی در سالن بخش کودک کتابخانه بود .

مسابقه کتابخوانی هوشواره

لیلا طاهرخانی و سعید نیکوکار کتابداران کتابخانه عمومی شهید فهمیده دومین مسابقه کتابخوانی مرحله نهایی تحت عنوان هوشواره در سالن کتابخانه شهید فهمیده  برگزار نمودند.

 این مسابقه در دو مرحله مقدماتی و نهایی بین سنین 13 تا 18 سال از اعضای علاقه مند کتابخانه برگزار شد که شرکت کنندگان در آن به رقابت پرداختند .

هدف از این نشست ترویج فرهنگ کتابخوانی و همچنین آشنایی بیشتر اعضای کتابخانه با فعالیت های مختلف کتابخانه از یک سو و از طرفی دیگر نحوه شرکت در مسابقه محسوب می گردد.

معرفی کتاب برای اعضای کتابخانه

کتابداران کتابخانه شهید فهمیده اقدام به  معرفی کتابهای  بخش کودک کردند.کتاب  قصه های شب  نوشته  برادران  گریم    از انتشارات    قدیانی ، کتابهای بنفشه     و همچنین کتاب قصه های برای 6 ساله ها  نوشته   نیکلا بکستر  از انتشارات   قدیانی  معرفی گردید.

کتاب قصه هایی برای 6 ساله مجموعه داستانهای کوتاهی  است که رفتار انسانها با حیوانات و محیط پیرامون آن  نوشته شده است و  کتاب قصه های شب نیز از چند داستان کوتاه تشکیل شده است  داستانهای تخیلی موضوع  کتاب مورد نظر بود.  

بيشتر