اخبار
ببب

بب

ببب

fff

ffff

fff
1398/5/19 شنبه گزارشی از اقدامات کتابخانه عمومی شهدای کمال آباد شهرستان البرز

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی قزوین، کتابخانه عمومی شهدای کمال آباد از توابع شهرستان البرز با برگزاری برنامه هایی مختلف میزبان عموم مردم از هر سن و رده ی تحصیلی و شغلی است .

کلاس آموزش احکام ، قرآن و نماز برای کودکان عضو کتابخانه

در کتابخانه شهدای کمال آباد با توجه به انجام فعالیتهای مختلف از قبیل نشست های کتابخوان ، جمع خوانی کتاب ، نمایشگاههای کتاب  ، کلاس های آموزش نقاشی ، طراحی و خوشنویسی و سایر فعالیتهای صورت گرفته ؛ از مرداد ماه نیز کلاس آموزش احکام و نماز و قرآن نیز دایر شده که با استقبال خوب اعضای کتابخانه مواجه شده همچنین در این کلاس ها از همراهی و مساعدت روحانی محل حجت الاسلام اله مرادی نیز استفاده گردیده است .

دومین نشست کتاب خوان کتابخانه شهدای کمال آباد با حضور اعضای فعال کتابخانه برگزار شد که طی آن کتاب های:  پول، خدا، بچه ها /  هزاروسیصدو هیجده/  رویای نیمه شب / چگونه کتاب بخوانیم/ تجاوز که آغاز شد/  مثل حبه های قند / به اشتراک گذاشته شدند.

 برگزاری کلاس های قصه گویی ، خوشنویسی، نقاشی، اموزش نماز و قرآن و احکام، نشست های جمع خوانی و معرفی کتاب و بازی با اسباب بازی و بازیهای فکری از دیگر فعالیت های این کتابخانه عمومی می باشد.

بيشتر