اخبار
گ
1398/6/10 يكشنبه مدیرکل کتابخانه های عمومی قزوین با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان دیدار کرد

رویا اسماعیلی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین ضمن دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین انتصاب وی را تبریک گفت و در راستای پیشبرد بهتر اهداف فرهنگی استان اعلام آمادگی نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، رویا اسماعیلی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن تبریک انتصاب مدیرکل ارشاد و آزروی توفیق روز افزون برای وی، برنامه های اجرا شده در اداره کتابخانه های استان را اشاره داشت و گفت: در تلاشیم در آینده با همکاری فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین در راستای پیشبرد اهداف و برنامه های فرهنگی استان  بکوشیم و به نتایج خوبی در این زمینه برسیم.

محمدحسین اسماعیلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این دیدار بیان داشت : کتابخانه های عمومی در واقع بخشی از خانواده فرهنگ و ارشاد اسلامی است و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی وظیفه مشترک ماست و انشاالله با همکاری و هماهنگی با هم بتوانیم گام های مهم و تاثیرگذاری در این زمینه برداریم.

وی یادآور شد: برگزاری شورای انجمن کتابخانه های عمومی استان در جهت تقویت فرهنگ کتاب و کتابخوانی از اولویت های مشترک دو دستگاه است که باید به بهترین شکل برنامه ریزی و اجرا شود، همچنین ویژه برنامه های هفته کتاب ، روز کتابدار و نمایشگاه کتاب که در اسفند ماه امسال برگزار می شود جزو برنامه های پیش روی ماست.
در این دیدار همچنین احمد دولتی معاونت و  سید صادق حصاری مسئول حراست اداره کل کتابخانه عمومی استان حضور داشتند.

بيشتر