اخبار
بب

ببب

بب

یی

یی

یی

بب

ق
1398/6/11 دوشنبه فعالیت های کتابخانه های عمومی شهرستان البرز طی هفته ی قزوین

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین، کتابخانه های عمومی شهرستان البرز طی هفته ی گذشته میزبان برنامه هایی در راستای افزایش دانش مخاطبان نسبت به هویت تاریخی قزوین بودند.

کتابخانه عمومی شهدای کمال آباد

نمایشگاه کتاب قزوین و کتابهای نو رسیده و نمایشگاه کتاب با موضوع روز بزرگداشت ابوعلی سینا روز پزشک در کتابخانه کمال آباد برگزار شد.

برگزاری نشست های نقد و بررسی و جمع خوانی کتاب از دیگر اقدامات انجام شده در این کتابخانه هستند.

**********

اقدامات کتابخانه عمومی علامه دهخدا طی هفته ی فرهنگی قزوین

برگزاری دوره ی قصه گویی: آشنایی با استان محل زندگی یکی از اهداف این قصه بود، که موضوع قصه به مناسبت 9 شهریور، روز قزوین انتخاب شده بود. در این کلاس 40 تن از اعضای کودک  شرکت داشتند.

نمایشگاه کتاب: نمایشگاه کتابی به مناسبت روز قزوین در کتابخانه دهخدا در معرض دید مراجعه کنندگان قرار گرفت. در این نمایشگاه، کتابها با موضوع قزوین انتخاب شده بودند. و حدود 40 جلد از آنها به مراجعه کنندگان معرفی گردید.

نشست کتاب خوان کتابخانه ای: نشست  اختصاصی کتاب خوان کتابخانه ای در کتابخانه ی علامه دهخدا با موضوع قزوین برگزار شد، هدف از این نشست، معرفی کتابها با موضوع قزوین بود. در این نشست کتابهای ذیل معرفی گردیدند:فرهنگ و سنت عامیانه کهن / سرآغاز عکاسی در قزوین / فرهنگ نام آوران قزوین / جنات عدن / گویش قزوینی

*************

کتابخانه عمومی دارالعباس شریفیه با نشست های معرفی کتاب، نقد و بررسی و جمع خوانی کتاب میزبان علاقه مندان به مطالعه و کتابخوانی است.

در این راستا نشست های کتاب خوان، برگزاری کارگاه های نقاشی و قصه گویی  و جلسات معرفی کتاب از دیگر اقدامات انجام شده دراین کتابخانه بودند.

بيشتر