اخبار
یی

یی

یی
1398/6/11 دوشنبه دیدار صمیمانه ی مدیرکل با همکاران کتابخانه های شهرستان البرز

رویا اسماعیلی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با ریاست، مسئول و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان البرز دیدار و طی نشستی صمیمی مسایل، مشکلات و دغدغه های کتابداران این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی قزوین، طی این نشست در رابطه با کمبود منابع ، حصارکشی کتابخانه، نصب دوربین های مداربسته  و تهیه ی کتب کمک درسی در کتابخانه عمومی دانش نصرت آباد / کمبود نیروی انسانی، کمبود منابع و تجهیزات کتابخانه عمومی یادگار امام شهر محمدیه نیز از دیگر مسایل مطرح شده در این جلسه بود.

همچنین وضعیت زمین کتابخانه عمومی شهدای کمال آباد، کمبود کتب کمک درسی ،حصارکشی دیوار جلوی کتابخانه و تجهیز و توسعه ی بخش کودک کتابخانه ی کمال آباد/ جداسازی بخش کودک، بروز رسانی و ارتقای سیستم های موجود در کتابخانه و بهسازی بخش های کودک و نوجوان نیز از مسایل مورد درخواست در کتابخانه عمومی دبیرسیاقی شهر محمدیه / و کمبود کتاب های کمک درسی و کتب ادبیات و علمی نیز از خواسته های همکاران در کتابخانه عمومی علامه دهخدا شهر  الوند بود .

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین در این اقدام ضمن بررسی مسایل و خواسته های همکاران ، نقطه نظرات و پیشنهادات همکاران را مورد رسیدگی قرار داد.

بيشتر