اخبار
ثث

ثث

بب

ببب

ببب

ییی

یی

ییی

یی

یی
1398/6/20 چهارشنبه مهمترین برنامه های کتابخانه های آبیک با حال و هوای محرم

در دهه اول ماه محرم، اداره کتابخانه های شهرستان آبیک و کتابخانه های شهرستان آبیک با برگزاری برنامه های فرهنگی مذهبی در سوگ حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران با وفای ایشان گام برداشتند.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین، بازدید مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از کتابخانه امام محمدباقر (ع) شهرآبیک در اولین سفر شهرستانی و دیدار با کتابداران و ریاست شهرستان، برگزاری نشست کتاب خوان با موضوع امام حسین(ع) و فلسفه قیام عاشورا و برپایی نمایشگاه های کتاب با مضمون نهضت عاشورا از جمله اقدامات انجام شده در این شهرستان بود.

همچنین برگزاری کلاس قصه گویی و قصه خوانی با موضوع زندگی امام حسین(ع) با زبان کودکانه برای اعضای خردسال و کودک و نوجوان ، حضور کتابداران بهمراه رییس اداره در مراسم بزرگ عزاداران حسینی در شهر آبیک ، حضور و مشارکت در برپایی نمایشگاه عکس حسینی و همکاری در برگزاری نخستین همایش در سوگ سیدالشهدا درحسینیه فرهنگ و هنر با حضور فرماندار و امام جمعه و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان از دیگر اقدامات کتابخانه های این شهرستان بودند.

دیدار با حجت الاسلام میرامینی امام جمعه شهرستان آبیک بمناسبت آغاز ماه محرم از دیگر فعالیت ها بود که همچنین به صورت مستمر نیز تا پایان ماه محرم ادامه خواهد داشت.

بيشتر