ارتباط با مدیر کل
اخبار
1398/7/10 چهارشنبه فعالیت های مهر ماهی کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین، کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک با برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی ماه مهر و بازگشایی مدارس را گرامی داشتند که برخی از برنامه های انجام شده در این کتابخانه ها به شرح ذیل هستند:

کتابخانه عمومی امام محمدباقر(ع) آبیک

جشن بزرگداشت مهر ماه و دوست یابی / نمایشگاه کتاب ایثار و شهادت / برگزاری مسابقه و کارگاه نقاشی/ کلاس کاردستی/ کلاس آموزش سیاه قلم / و آموزش عکاسی/ کارگاه های قصه گویی و داستان خوانی که همگی به صورت رایگان اجرا می شوند  از جمله اقدامات انجام شده در کتابخانه عمومی آبیک بودند.

******************

کتابخانه عمومی امام علی (ع) هر خاکعلی

کارگاه قصه گویی با موضوع مدرسه و احترام به معلم / برگزاری نشست کتاب خوان مه به مناسبت شهادت امام زین العابدین (ع) برگزار گردید و کتابهایی چون زندگانی امام زین العابدین امام سجاد نویسنده محمد تقی مدرسی و صحیفه سجادیه و شرح زندگانی امام زین العابدین (ع) به اشتراک گذاشته شد.

همچنین به مناسبت هفته دفاع مقدس فرماندهان پایگاههای بسیج خواهران درکتابخانه امام علی(ع) شهرخاکعلی گردهم آمده و به خاطره گویی مهدی پور از بسیجیان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس گوش فرا دادند./ همچنین  نمایشگاه عکس و پوستر های شهدا و کارگاه نقاشی و کار دستی به مناسبت هفته دفاع مقدس در کتابخانه برگذار گردید.

**********************

کتابخانه عمومی امام رضا(ع) آبیک

نشست معرفی کتاب با موضوع اهمیت انتخاب دوست خوب در مدرسه برای کودکان و نوجوانان/ در راستای گرامیداشت هفته دفاع مقدس نمایشگاه کتابی جهت آشنایی اعضاء با دستاوردهای دفاع مقدس در محل کتابخانه عمومی امام رضا (ع) برگزار گردید ./ کارگاه قصه گویی و بلندخوانی وقصه خوانی که با محوریت آشنایی کودکان  با دستاوردهای دفاع مقدس ، توسط فعال فرهنگی کتابخانه برگزار گردید در این کارگاه کتابهایی در این زمینه برای کودکان از قبیل اسم من خاکریز است ، اسم من چفیه است ، اسم من پلاک است از مجموعه کتابهای اسم من ... ، بلندخوانی و قصه خوانی گردید .

همچنین با حضور کودکان و خانواده هایشان فیلمی متناسب با سن کودکان با موضوع دفاع مقدس برای این عزیزان در جهت نهادینه سازی ارزشهای انقلاب و دفاع مقدس در ایشان پخش شد.

بيشتر
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 652742
تعداد بازديد کنندگان سايت: 249687290 تعداد بازديد زيرپورتال: 663479 اين زيرپورتال امروز: 456 سایت در امروز: 12155 اين صفحه امروز: 376
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved