ارتباط با مدیر کل
اخبار
1398/7/11 پنجشنبه برگزاری کارگاه های آموزشی و جلسات فرهنگی در کتابخانه علامه طباطبایی اسفرورین

کتابخانه عمومی علامه طباطبایی اسفرورین از توابع شهرستان تاکستان با برگزاری کارگاه ها و جلسات آموزشی مفید و متنوع میزان مخاطبان از رده های سنی و تحصیلی مختلف است.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین ، این اقدامات با هدف جذب حداکثری مخاطبان در کتابخانه برگزار می شوند.

کارگاه آموزش کاردستی جعبه کادو برای نوجوانان

این کارگاه برای کودکان و نوجوانان کتابخانه عمومی اسفرورین برگزار شد که از سری آموزش های بخش ایده های خلاقانه بخش کودک است که  این بار مرحله به مرحله به آموزش نحوه ی ساخت جعبه کادو پرداخته شد

از دیگر برنامه های برگزارشده شعر خوانی از سروده های شاعر بزرگ مولوی است که به مناسبت روز بزرگداشت این شاعر بزرگ برگزارشد و برنامه ریزی با همکاری مدارس در راستای تقویت فرهنگ عفاف و حجاب از دیگر اقدامات انجام شده توسط این کتابخانه بود.

نشست قصه گویی به بهانه همبستگی و همدردی با کودکان و نوجوانان فلسطینی

اعضای کودک و نوجوان کتابخانه اسفرورین  در روز 9مهر،که سالروز شهادت نوجوان غیور فلسطینی،‌ محمد الدوره را روز همبستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی نامیده‌اند دور هم جمع شدند  تا یاد و خاطره این مردان کوچک دفاع از سرزمین‌های مقدس گرامی داشته شود.

در این نشست قصه گویی یاد آور شد روز هم بستگی با کودکان و نوجوانان فلسطینی، دو مفهوم انسجام و فلسطین را در ذهن این دانش آموز ایرانی پررنگ تر میکند . در پایان قصه گویی کتابهایی با موضوع فلسطین جهت مطالعه بیشتر به اعضا معرفی گردید .

معرفی کتابهای هدهد سفید درکتابخانه علامه طباطبایی اسفرورین

هدهد سفید کتابچه ای با موضوع کتاب برای نوجوانان و کودکان است کتاب حاضر در چهار جلد نوشته شده که برای نوجوانان کتابخانه اسفرورین معرفی گردید

این نشست با هدف اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی به نوجوانان و کودکان در زمینه کتاب، ترویج، فرهنگ کتاب و کتابخوانی در میان کودکان و نوجوانان و ترغیب آنان به مطالعه و انس بیشتر با کتاب است.

مخاطبان  این کتاب کودکان و نوجوانان هستند که با مطالعه بخش‌های مختلف ، با موضوعاتی چون مناسبت‌ها ، ادبیات مناطق مختلف کشور، اجرای نمایشنامه در کتابخانه‌ها و آموزش داستان‌نویسی، آشنا  میشوند. همچنین داستان دنباله‌دار، معرفی کتاب، داستان‌های ترجمه،‌ نامه به نویسندگان، طنز ته‌خیار و داستان مصور نیز از دیگر بخش‌های این کتاب است که در اختیار کودکان و نوجوانان قرارمیگیرد.

بيشتر
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 652789
تعداد بازديد کنندگان سايت: 249688395 تعداد بازديد زيرپورتال: 663531 اين زيرپورتال امروز: 502 سایت در امروز: 13260 اين صفحه امروز: 423
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved