ارتباط با مدیر کل
اخبار

1398/7/18 پنجشنبه کتابخانه های عمومی شهرستان آوج در راستای جذب حداکثری مخاطب گام برداشته اند

شهرستان آوج برخوردار از دو کتابخانه عمومی نهادی است که کتابخانه های بقیه الله آبگرم و پیامبر اعظم (ص) آوج این شهرستان با برگزاری برنامه های فرهنگی آموزشی و مذهبی سعی در جذب حداکثری مخاطبان دارند و این برنامه ها برای رده های مختلف سنی و تحصیلی به صورت مستمر برگزار می شوند .

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین، این اقدامات با هدف افزایش انس اعضا با کتابخانه و جلب رضایت حداکثری آن ها برگزار می شوند که در ذیل به برخی ازاین اقدامات اشاره شده است:

برگزاری کارگاه قصه گویی برای کودکان با عنوان کتاب گنجشگی پشت دیوار، نوشته : مرتضی دانشمند و همچنین معرفی تازه های کتاب کودک کتاب:گوگوری بدجنس، نوشته : زینب علیزاده/ از جمله اقدامات انجام شده در کتابخانه عمومی شهر آبگرم بودند.

همچنین کارگاه ساخت کاردستی در کتابخانه برگزار شد و با دعوت از مدارس ، دانش آموزان ضمن حضور در کتابخانه با نحوه خدمات رسانی و فعالیت های فرهنگی کتابخانه آشنا شدند.

کارگاه قصه گویی اجرای خلاصه قصه توسط کودکان به صورت نمایش توسط کودکان با موضوع کتاب و کودک از دیگر برنامه ها برای کودکان بود

همچنین اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آوج باهمکاری مدرسه دکترعلی شریعتی با حضور دانش آموزان اول ابتدایی و پیش دبستانی های این شهر برنامه های متنوعی چون قصه گویی ازکتاب کودکان روزتان مبارک و روخوانی کتاب درخت و برگ و ریشه می می نی پیدا می شه را  با شعرهای ناصر کشاورز و معرفی کتاب یادگیری بچه ها از همه چیز از همه جا برگزار کردند.

ویژه برنامه ی معرفی کتابخانه، برگزاری جشن عضویت ،برگزاری مسابقه نقاشی و رنگ آمیزی با موضوع  روزکودک  از دیگربرنامه های انجام شده در این کتابخانه بودند.

نامگذاری روز جهانی کودک:

در سال ۱۹۴۶ بعد از جنگ جهانی دوم در اروپا، مجمع عمومی سازمان ملل به‌منظور حمایت از کودکان، سازمانی به نام یونیسف را ایجاد کرد که نخست «انجمن بین‌المللی ویژه کودکان سازمان ملل» نام گرفت. در سال ۱۹۵۳، یونیسف یکی از بخش‌های دائمی در سازمان ملل متحد گردید و روز ۸ اکتبر روز جهانی کودک نام‌گذاری شد.

بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 760677
تعداد بازديد کنندگان سايت: 255883711 تعداد بازديد زيرپورتال: 773167 اين زيرپورتال امروز: 993 سایت در امروز: 62524 اين صفحه امروز: 886
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved