ارتباط با مدیر کل


 


 

 

 
بيشتر
اخبار
1398/7/21 يكشنبه در این مطلب بخوانید : نشست های علمی در فارسجین و کارگاه قصه گویی در خرمدشت

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان قزوین، کتابخانه های عمومی شهرستان تاکستان با برگزاری برنامه های علمی آموزشی و فرهنگی سعی در حلب رضایت حداکثری دارند و در این زمینه گام های خوبی برداشته اند.

کتابخانه عمومی شهدای فارسجین شهرستان تاکستان

  کتاب " راز آب و هوا" از سری کتاب های " پرورش مهارت خواندن و خواندنیهای علمی" از علی رحمانی، در کتابخانه عمومی شهدای فارسجین جمع خوانی شد، در این نشست کودکان شرکت کننده با مسائل مربوط به شرایط جوی و اطلاعات عمومی راجع به آن آشنا شده و تجربیات و اطلاعات خود را به اشتراک گذاشتند.

  این نشست با هدف پرورش مهارت های خواندن و تقویت اعتماد بنفس و ارائه اطلاعات مفید به کودکان و نوجوانان  در کتابخانه شهدای فارسجین برگزار شد.

همچنین به مناسبت روز جهانی کودک، کارگاه قصه گویی در بخش کودک کتابخانه شهدای فارسجین برگزار گردید.در این کارگاه که برای کودکان و نوجوانان برگزار گردید، داستانی بر اساس کتاب افسانه های کهن ایران نوشته فضل الله مهتدی و انتشارات فرهنگ و هنر برای اعضاء شرکت کننده انتخاب و قصه گویی شد.

از دیگر اقدامات انجام شده در کتابخانه عمومی شهدای فارسجین هماهنگی جهت بازدید پرسنل ایستگاه آتش نشانی فارسجین از این کتابخانه بود، در این بازدید کپسول های آتش نشانی کتابخانه و محل صحیح قرار گرفتن آن ها از طرف آتش نشانان مورد بررسی  قرار گرفت و به  نکات ایمنی در این مورد اشاره شد.

****************

کتابخانه عمومی شهید یدالله سلطانلو خرمدشت شهرستان تاکستان

همچنین برنامه های اجرا شده بمناسبت هفته جهانی کودک در کتابخانه عمومی شهید سلطانلو خرمدشت به شرح ذیل هستند: برگزاری کارگاه قصه گویی از کتاب با یک گل بهار نمی شود نوشته سوسن طاقدیس  که توسط فارابی روحانی و عضو منتخب کتابخانه برای کودکان عضو کتابخانه اجرا گردید از جمله ی این برنامه ها بود.

همچنین مسابقه نقاشی در بخش کودک کتابخانه برای اعضا کودک بمناسبت روز جهانی کودک اجرا و کودکان به سلیقه خود نقاشی کشیدند، برگزاری نمایشگاه کتاب از تازهای کتاب بخش کودک در کتابخانه نیز از دیگر اقدامات انجام شده دراین کتابخانه بودند.

بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 912682
تعداد بازديد کنندگان سايت: 263858438 تعداد بازديد زيرپورتال: 928131 اين زيرپورتال امروز: 176 سایت در امروز: 9159 اين صفحه امروز: 93
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved