ارتباط با مدیر کل


 


 

 

 
بيشتر
اخبار

1398/7/23 سه‌شنبه خبرهایی از کتابخانه های عمومی یحیی آباد، تاکستان و خرمدشت

برگزاری نشست کتاب خوان در کتابخانه عمومی شهید ثالث روستای یحیی آباد

همزمان با هفته ی کودک نشست کتاب خوان شهرستانی در کتابخانه عمومی شهید ثالث روستای یحیی آباد از توابع شهرستان تاکستان  برگزار شد.

در این نشست کتاب های : قصه هایی از امام جواد (ع) نوشته حسین فتاحی/  کتاب:  موموشی و4داستان دیگر نوشته مکژوبرت /  و  من یه دخترم نوشته امیر رضا آرویزن/ توسط دانش اموران معرفی و در رابطه با کتاب ها صحبت و تبادل نظر شد .

همچنین با حضور رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان تاکستان از دانش آموزان فعال عضو در کتابخانه عمومی یحیی آباد تقدیر شد .

*****************

کتابخانه عمومی شهید فهمیده شهرستان تاکستان

همزمان با هفته ی کودک کلاس قصه گویی از کتاب کلیله و دمنه توسط کتابدار کتابخانه : زهرا طاهرخانی انجام شد ، بازدید مدارس و آشناسازی دانش اموزان با فضا و خدمات کتابخانه و برگزاری بازی های فکری و خلاقانه برای اعضا از دیگر اقداماتی بود که دراین کتابخانه همزمان با هفته ی کودک انجام شد.

برگزاری کارگاه نویسندگی از دیگر برنامه های کتابخانه عمومی شهید فهمیده بود که  با حضور نویسندگان ، منقدین ، شاعران ،  دبیران بازنشسته  و اعضای انجمن کتابخانه های شهرستان برگزار شد.

در این نشست دو نفر از نوقلمان  و تعدادی از نویسندگان بومی  داستانهای کوتاه  خود را برای حاضرین و استادان مربوطه خواندند که در پایان هر داستان ابوالفضل رحمانی و ابوالفضل طاهرخانی  نظرشان را درباره داستان ایراد کردند و نقاط قوت و ضعف  داستان ، شخصیت پردازی ها را برای حاضرین و به ویژه  نویسندگان جوان  بازگو نمودند

ابوالفضل رحمانی استاد راهنمای داستان نویسی در این جلسه گفت: خواندن داستانهای کوتاه و بلند فارسی ، روزانه نوشتن و فکر کردن در باره موضوعی و به تصویر کشیدن آن در داستان نویسی  ، زاویه دید در داستان داشتن و پرهیز از جملات طولانی و توضیحات غیر ضروری در داستان نویسی  نقش بسیار مهمی را در شکل گیری نوشته تان ایفامی کند.

استاد پدرام نیز  در ادامه این نشست برگزاری کارگاه های نویسندگی به خصوص بر ای نوجوانان و جوانان را توسط کتابخانه های عمومی اقدامی ارزشمند و مفید عنوان کرد.

******************

کتابخانه عمومی شهید یدالله سلطانلو خرمدشت شهرستان تاکستان

همزمان با هفته ی کودک کتابخانه عمومی شهید سلطانلو خرمدشت برنامه های مختلفی اجرا کرد که قصه گویی از کتاب با یک گل بهار نمی شود،  نوشته:  سوسن طاقدیس/ برگزاری مسابقه نقاشی در بخش کودک کتابخانه برای اعضا کودک بمناسبت روز جهانی کودک و نیز نمایشگاهی از تازهای کتاب بخش کودک در کتابخانه برگزارگردید.

بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 912705
تعداد بازديد کنندگان سايت: 263858792 تعداد بازديد زيرپورتال: 928154 اين زيرپورتال امروز: 199 سایت در امروز: 9513 اين صفحه امروز: 116
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved