ارتباط با مدیر کل


 


 

 

 
بيشتر
اخبار

1398/7/23 سه‌شنبه نگاهی به برنامه های کتابخانه های عمومی شهرستان قزوین ویژه کودکان

کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی معلم کلایه شهرستان قزوین

بزرگداشت هفته ی کودک در کتابخانه عمومی خواجه نصیر برگزار گردید.در این مراسم دانش آموزان پیش دبستانی  گل نرگس و تعدادی از مادران با کودکان شان حضور داشتند که بازی های فکری و آموزشی در این کتابخانه برگزار شد و کودکان پیش دبستانی شعرهایی را که آماده کرده بودند خواندند.

همچنین مسئول کمیته امداد و مسئول خانه فرهنگ معلم کلایه از بخش کودک بازدید نموده و با نحوه ی خدمات رسانی کتابخانه ها آشنا شدند.

از دیگر اقدامات کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی معلم کلایه که به مناسبت ایام شهادت حضرت رقیه (س) انجام شد ، مراسمی با همکاری آموزش و پرورش کتابخانه و  تعدای از اولیا و مربی پیش دبستانی بود که کانون الزهراء برگزار گردید.

ریاست و معاونت آموزش و پرروش معلم کلایه از میهمانان این مراسم بودند که ضمن آشنایی با کتابخانه خواجه نصیر در جریان برنامه های فرهنگی این کتابخانه قرار گرفتند.

***************

کتابخانه عمومی حسن صباح رازمیان شهرستان قزوین

به مناسبت هفته کودک برنامه های فرهنگی متنوعی در کتابخانه برگزار گردید .در این برنامه ها با هماهنگی آموزش و پرورش و حضور دانش آموزان در کتابخانه مسابقات با اسباب بازیهای فکری توسط دختران دانش آموز مدرسه فاطمیه  برگزار شد ، همچنین برنامه مرور خاطرات  کودکی یکی دیگر از برنامه های جذاب بود که توسط دانش آموزان مدرسه راهنمایی آزادگان  اجراشد.

  شعر خوانی و قصه گویی و آشنایی با مطالعه کتاب و کتابخوانی از دیگر برنامه های  کتابخانه بود که مخصوص کودکان زیر شش ساله بود و برایشان لذت بخش و مفرح  بود.

**********************

کتابخانه عمومی شهدای سیردان شهرستان قزوین

اقدامات فرهنگی کتابخانه عمومی شهدای سیردان به مناسبت هفته ی ملی کودک به شرح  ذیل بودند: اجرای نمایش طنز / شعرخوانی/ .برگذاری مسابقه نقاشی/ برگذاری مسابقه بازی فکری و تحرکی که باعث پرورش هوش وذهن کودک وایجاد هیجان در آنها میشود و اهدای جوایز به برندگان.

*************************

کتابخانه عمومی کامیاب آقایی تبریز ورستای آلتین کش شهرستان قزوین

در این کتابخانه به مناسبت هفته کودک شعر خوانی از کتاب پاییز، کارگاه قصه گویی از کتاب طوطی و حاکم، انجام بازیهای فکری مثل دستهای توانا، اجرای نمایش عروسکی،  نمایشگاه کتاب و آموزش کاردستی با کاغذ و کارگاه آموزشی سلامت به سفیران سلامت از جمله اقداماتی بود که با استقبال گسترده ی مخاطبان انجام شد.

بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 912675
تعداد بازديد کنندگان سايت: 263858022 تعداد بازديد زيرپورتال: 928124 اين زيرپورتال امروز: 169 سایت در امروز: 8743 اين صفحه امروز: 86
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved