ارتباط با مدیر کل


 


 

 

 
بيشتر
اخبار1398/7/23 سه‌شنبه اجرای نمایش عروسکی، جمع خوانی و کارگاه های آموزشی در کتابخانه های شهرستان بویین زهرا

کتابخانه عمومی صاحب الزمان (عج) بویین زهرا

همزمان با هفته ی کودک برنامه های متنوعی در کتابخانه صاحب الزمان(عج) برای کودکان تدارک دیده شد که اجرای نمایش عروسکی با مشارکت کودکان ( قصه شلغم با برکت  با نقش آفرینی عروسکها در شخصیت های قصه توسط کودکان اجرا شد و بچه ها با مفاهیم   همکاری و همیاری در رسیدن به هدف آشنا شدند.) / همچنین مسابقه نقاشی با عنوان (آرزوهای خود را به تصویر بکشید) اجرا شد

در ادامه کودکان ضمن بازدید از کتابخانه و آشنایی با شغل کتابداری به جای کتابداران ساعتی اداره کتابخانه را به عهده گرفته و همیار کتابدار شدند.

همخوانی شعر زیبایی (ما کودکانیم)به مناسبت روز کودک از جمله سایر برنامه های اجرایی بود و در پایان با اهدای جوایزاز ایشان تقدیر شد.   

**********************

کتابخانه عمومی شیخ عاملی شال شهرستان بویین زهرا

کتابخانه شیخ محمد عاملی شال به مناسبت هفته ی کودک با برنامه های فرهنگی متنوع میزبان اعضای بخش کودک بود.

به مناسبت این هفته برای اعضای کودک برنامه هایی متنوعی نظیر نمایش عروسک/ جمع خوانی/ شعر خوانی/ و کلاس آموزش طراحی/ برگزار گردید.

همچنین تعدادی کتاب کودک جمع خوانی شد که  با استقبال و شور و هیجان کودکان مواجه گردید ودر پایان برنامه به قید قرعه جوایزی اهدا شد.

***********************

کتابخانه عمومی الغدیر ارداق شهرستان بویین زهرا

کتابخانه عمومی الغدیر ارداق به مناسبت هفته کودک اقدام به برگزاری برنامه های متنوعی از جمله قصه گویی برای دانش آموزان و مسابقه نقاشی داشته است که با همکاری مدرسه ابتدایی شهید معصومی ارداق برگزار شد.

***********************

کتابخانه عمومی باقرالعلوم روستای عصمت آباد شهرستان بویین زهرا

نشست کتاب خوان کتابخانه ای با حضور اعضای کودک و نوجوان در این کتابخانه برگزار شد . در این نشست کتاب: قصه های مهربانی نوشته مجید ملا محمدی  توسط محسن خاکباز / کتاب این پسر چقدر کتاب می خورد نوشته الیور جفرز توسط امیرمحمد خلج/ کتاب هارون الرشید و گدای سمج نوشته حسن جوهر محمد احمد برانق توسط ابوالفضل قهرمانی/ کتاب مدرسه شبانه روزی نوشته ژان فیلیپ آرو وینیو توسط امیرعلی آقاجانی/ و  کتاب مدرسه مردودی ها نوشته زهرا فرشاد توسط سید امیرحسین موسوی معرفی و به اشتراک گذاشته شد .

برگزاری جشن مهر ویژه پیش دبستانی از دیگر برنامه های کتابخانه باقرالعلوم (ع) بود که با مشارکت موسسه بهار قرآن برگزار شد  .

از دیگر برنامه های انجام شده در کتابخانه باقرالعلوم (ع)  می توان به کلاس های تقویتی ویژه کلاس اولی ها  ، نقاشی ، کامپیوتر و برنامه جمع خوانی کتاب ، نمایشگاه کتاب با موضوع عاشورا و دفاع مقدس ، کارگاه اسباب بازی و کلاس های زبان انگلیسی در دو رده سنی اشاره نمود که لحظات شاد و مفرحی را برای کودکان و نوجوانان رقم زد .

*********************

کتابخانه عمومی آیت الله مدنی دانسفهان شهرستان بویین زهرا

کتابخانه آیت الله مدنی دانسفهان با شروع مدارس در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و آشنایی کودکان و نوجوانان با کتاب های جدید و شیوه های صحیح  مطالعه ،  اقدام به برگزاری کلاس های هفتگی قصه گویی و جمع خوانی کتاب در کتابخانه نموده است و در اقدام نخست کتاب هدهد سفید توسط حمید درزی رامندی مسئول کتابخانه به اعضا معرفی و روخوانی گردید و اعضاء نیز از این شیوه استقبال بعمل آوردند.

بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 912686
تعداد بازديد کنندگان سايت: 263858571 تعداد بازديد زيرپورتال: 928135 اين زيرپورتال امروز: 180 سایت در امروز: 9292 اين صفحه امروز: 97
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved