ارتباط با مدیر کل


 


 

 

 
بيشتر
اخبار
1398/7/23 سه‌شنبه تازه ترین اقدامات کتابخانه های شهید بهشتی تاکستان و صاحب الزمان(عج) بویین زهرا

گزارش برنامه های فرهنگی هفته کودک کتابخانه شهید بهشتی تاکستان

همزمان با هفته ی کودک کتابخانه عمومی شهید بهشتی تاکستان برنامه هایی متنوع برگزار کرد که به شرح ذیل هستند:

کارگاه قصه گویی: که در این کارگاه قصه "بوراتینوی حقه باز" از کتاب" جادوگر بیکار"  توسط فرزانه عمویی کتابدار کودک این کتابخانه برای کودکان بیان شد. این کتاب به شیوه جالبی نوشته شده است که برای هر قصه 3 پایان در نظر گرفته شده است که در این کارگاه قصه گویی اعضای شرکت کننده در مورد پایان های  مختلف داستان بحث و تبادل نظر کردند.

برگزاری جشن در بخش کودک که با حضور کودکان پیش دبستانی انجام شد از دیگر برنامه ها بود. در این جشن ابتدا سمیرا طاهرخانی مسئول کتابخانه توضحات کلی در مورد بخش کودک و نحوه عضویت در کتابخانه و برنامه های کتابخانه ارائه کرد. همچنین در این جشن قصه گویی، شعر خوانی کودکان، پخش کلیپ و .. انجام شد. برگزاری نقاشی همگانی با شعار" آینده را باید ساخت" نیز برنامه دیگری بود که اجرا شد. در این نقاشی از شرکت کنندگان خواسته شد تا شغل مورد نظر خود برای آینده را به تصویر بکشند که هر کدام از شرکت کنندگان تصاویری ازیک شغل را کشیدند.

همچنین نشست کتاب خوان مدرسه ای با همکاری مرکز پیش دبستانی شهید علی اکبر در این مدرسه برگزار شد. در این نشست مهناز رحمانی کتابدار کتابخانه در رابطه با خدمات متنوع کتابخانه توضیحاتی ارایه داد.  

در نشست کتاب خوان کتابخانه نیز کتاب های : قصه های عاشورا نوشته پرویز امینی/  حباب دردرسر ساز نوشته مارگارت ماهی/ قصه های پیامبر و فرزندانش نوشته آنوسا صالحی/  پیشی بیا مرا بخور نوشته سوسن طاقدیس/  خرسی به مهد کودک می رود نوشته کری ویستون معرفی و به اشتراک گذاشته شدند.

*********************

کتابخانه عمومی صاحب الزمان  (عج) بویین زهرا

در راستای جلب حداکثری مخاطبان به کتابخانه های عمومی کتابخانه عمومی بویین زهرا میزبان ؛ جمع خوانی چند کتاب کودک، شعر خوانی، کارگاه سفالگری به منظور تقویت اعتماد به نفس وخلاقیت کودکان،  برگزاری کارگاه نویسندگی خلاق و برگزاری دوره های بازی وخلاقیت برای پروش قدرت تفکر در کودکان بود.

بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 912890
تعداد بازديد کنندگان سايت: 263862127 تعداد بازديد زيرپورتال: 928339 اين زيرپورتال امروز: 384 سایت در امروز: 12848 اين صفحه امروز: 301
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved