ارتباط با مدیر کل


 


 

 

 
بيشتر
اخبار


1398/7/25 پنجشنبه آخرین اخبار کتابخانه های یادگار امام، دارالعباس و دبیرسیاقی شهرستان البرز

کتابخانه عمومی یادگار امام شهر محمدیه شهرستان البرز

برنامه های متعددی در کتابخانه عمومی یادگار امام شهر محمدیه برگزار شد که از جمله ی آن ها نشست کتاب خوان بود در این نشست کتاب هایی در زمینه ی مسائل تربیتی کودک به اشتراک گذاشته شد.

اعظم داوری کتاب "راهنمای کامل تربیت کودک" اثر "الیزابت پنتلی" ترجمه شده توسط اکرم قیطاسی / اعظم سلیمانی کتاب "تربیت مثبت" تألیف " کلن لتهام" ترجمه شده توسط مهدی قراچه داغی/ صفیه آزاد" سومین ارائه دهنده کتاب "کودک درخانواده" تألیف "ماریا مونتسوری / سمیه فرامرزی کتاب "والدین مؤثر فرزندان مسئول " تألیف "دان دنیک میو" و ترجمه شده توسط مجید رئیس/  فاطمه عباس زادگان کتاب " روش های صحیح فرزند " تألیف " امیر مرادحاصل /  سوسن بینا کتاب" هر کودکی می تواند رفتار صحیح را بیاموزد" تألیف " آنت کاست زان" ترجمه شیده کرمانشاهی را به اشتراک گذاشتند که مورد توجه ی سایر شرکت کنندگان در نشست قرار گرفت .

در بخش کودک کتابخانه نیز مسابقه ی کاردستی، قصه گویی و جمع خوانی نیز برگزار شد و  در سالن اجتماعات کتابخانه نیز جشنی برای کودکان ترتیب داده شد که قصه گویی و نمایش عروسکی بخشی از آن بود.

********************

کتابخانه عمومی دارالعباس شهر شریفیه شهرستان البرز

همزمان با هفته ی جهانی کودک مسئول کتابخانه دارالعباس شریفیه با حضور در مهدهای کودک و اهدای جایزه به کودکان آن ها را با کتابخانه آشنا کرد.

**************

کتابخانه عمومی دبیرسیاقی شهر محمدیه شهرستان البرز

همزمان با هفته ی کودک کتاب کلید های پرورش فرزند شاد  اثر  لیزا مک کرت ترجمه منیره نادری  برای مادران خانه دار جمع خوانی شد.

«عشق به فرزند» موضوعی است که نویسنده در این کتاب به آن پرداخته ‌است. نویسنده کتاب معتقد است که با وجود بروز بسیاری رفتارهای ناخوشایند از سوی کودک، جهت ایجاد شادی و خرسندی در او، لازم است که بدون هیچ قید و شرطی و به طور کامل فرزندتان را دوست بدارید. در بسیاری از موارد عشق‌ورزی به کودک سبب می‌‌شود که دلیل بسیاری از رفتارهای او را دریابید. سال‌های نوپایی؛ مرحله دوم در مسیر رشد و شکوفایی کودک محسوب می‌‌شود.

قصه گویی و جمع خوانی بخشی از کتاب خرمن شعر خرد سالان گرد آورنده : اسداله شعبانیان  با ۲۸ موضوع متنوع و جذاب(حتی در زمینه ی اینترنت و کامپیوتر) از جمله برنامه هایی بود که در کتابخانه عمومی دبیرسیاقی شهر محمدیه انجام شد.

بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 912882
تعداد بازديد کنندگان سايت: 263861336 تعداد بازديد زيرپورتال: 928331 اين زيرپورتال امروز: 376 سایت در امروز: 12057 اين صفحه امروز: 293
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved