ارتباط با مدیر کل
اخبار

1398/8/9 پنجشنبه کتابخانه های آبیک با برنامه های فرهنگی مفید در راستای جلب رضایت مخاطبان گام برداشته اند

کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک با برگزاری برنامه های متنوع در راستای جذب تمامی اقشار جامعه به کتاب و کتابخوانی گام برداشته اند:  

کتابخانه عمومی امام محمدباقر(ع)

برگزاری کلاس آموزش نقاشی در رده سنی کودک با موضوع ورزش برگزار شد.همچنین برگزاری کارگاه های عکاسی و طراحی کتابخانه امام محمدباقر(ع) را به پایگاه های مورد اطمینان برای جوانان تبدیل نموده و در کنار مطالعه در این کارگاهها حضور پیدامیکنند

.برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت روز جهانی ورزش از جمله اقدامات کتابخانه در هفته تربیت بدنی بودهمچنین درهفته تربیت بدنی و مناسبت روز جهانی ورزش در بخش کودک کتابخانه ورزش صبحگاهی انجام شد.

همچنین کلاس قصه گویی این هفته نیز با موضوع ورزش و فواید آن بود به مناسبت بزرگداشت حافظ جمع خوانی اشعار حافظ در محل کتابخانه با حضور جوانان و نوجوانان عضو کتابخانه برگزارشدکه مورد استقبال اعضا قرارگرفت.

همچنین به مناسبت اربعین حسینی نشست کتاب خوان کتابخانه ای توسط شش نفر از اعضای فعال کتابخانه برگزارشد که در این نشست کتاب هایی با موضوع امام حسین (ع) به اشتراک گذاشته شد.

کتابخانه عمومی  امام رضا(ع)

کارگاه قصه گویی این هفته با حضورکودکان و خانواده هایشان با محوریت کودک و تندرستی به مناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد در این کارگاه قصه گویی فعال فرهنگی کتابخانه کتاب ورزش ، نشاط ، کودکی راهنمای والدین و مربیان تالیف شهزاد طهماسبی بروجنی انتشارات بامداد کتاب با موضوع ورزش برای کودکان ، مهارت های حرکتی در کودکان ، آمادگی جسمانی کودکان توسط فعال فرهنگی کتابخانه برای کودکان و خانواده هایشان معرفی و توضیح داده شد . در این کارگاه توسط یکی از اعضای کودک کتابخانه برای کودکان دیگر کتاب قصه متناسب با گروه سنی کودکان قصه گویی و بلند خوانی شد .

 کتابخانه عمومی امام علی شهر خاکعلی

به مناسبت شهادت امام زین العابدین (ع) نشست کتاب خوانی به همین مناسبت برگزار گردید و کتابهایی چون زندگانی امام زین العابدین امام سجاد  نویسنده محمد تقی مدرسی و متن کامل صحیفه سجادیه و شرح زندگانی امام زین العابدین (ع) به اشتراک گذاشته شد.

همچنین به همین مناسبت حضورفرماندهان پایگاه های خواهران بخش بشاریات در کتابخانه و حضور آقای مهدی پور در کتابخانه از خاطرات فرماندهان دلیر و خاطرات شهیدان برای فرماندهان و حاضرین در کتابخانه باز گو کردند . نمایشگاه عکس و پوستر های شهدا و کارگاه نقاشی و کار دستی به مناسبت هفته دفاع مقدس در کتابخانه برگزار گردیدد .

بيشتر
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 652778
تعداد بازديد کنندگان سايت: 249688125 تعداد بازديد زيرپورتال: 663518 اين زيرپورتال امروز: 492 سایت در امروز: 12990 اين صفحه امروز: 412
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved