ارتباط با مدیر کل
اخبار

1398/8/12 يكشنبه خبرهایی از کتابخانه های دانش نصرت آباد ، خواجه نصیر طوسی و امام خمینی (ره)

برگزاری نشست کتاب خوان در کتابخانه عمومی دانش نصرت آباد

کتابخانه عمومی دانش نصرت آباد اقدام به برگزاری نشست کتاب خوان کتابخانه ای با حضور اعضای فعال نموده است که در این نشست اعضای کتابخانه به بررسی کتاب هایی  شامل کتاب: سیری در سیره نبوی/ همنام گل های بهاری/ مروارید آفرینش/ پرداختند که مربوط به ، شخصیت ، سیره ملکوتی  و سنت  پیامبراکرم بود .

**************

کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی معلم کلایه بخش الموت شهرستان قزوین

کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی با همکاری کانون الزهراء نشستی  به مناسبت روز دانش آموز برگزار کردند این نشست با حضور گسترده ی نوجوانان برگزار شد.

در این نشست در رابطه با علت نام گذاری روز دانش آموز برای نوجوانان صحبت شد و کتاب هایی مناسب در رابطه با تسخیر لانه جاسوسی و مبارزه با استکبار جهانی برای مخاطبان معرفی شدند.

همچنین کتاب شهیده فهمیده اثر  محمدرضا اصلانی جمع خوانی گردید.

دیدار با خانواده شهدا و بزرگداشت مقام شامخ شهدا ، همکاری با حوزه ی بسیج در راستای بصیرت افزایی دانش آموزان و جشن ویژه ی دانش آموزان از جمله اقدامات انجام شده در این کتابخانه بودند.

**************

کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) قزوین

برگزاری کارگاه مشاوره گروهی تربیت فرزند ویژه مادران عضو کتابخانه برگزار شد . این کارگاه با هدف با ارتقا سطح آگاهی مادران عضو کتابخانه در زمینه تربیت فرزندان با بهره مندی از کتاب های مجموعه در این حوزه موضوعی برگزار گردید.

این کارگاه با حضور استاد آموزش خانواده؛ دبیر بازنشسته  و عضو فعال کتابخانه امام خمینی(ره)، اقای پارسانژاد، به عنوان مربی دوره و با  حضور گرم و صمیمانه مادران عضو کتابخانه، برگزار شد.

جمع خوانی و معرفی کتاب "آموزش مهارت های زندگی برای نوجوانان" به مناسبت روز نوجوان از دیگر اقدامات انجام شده در این کتابخانه بود. همچنین نمایشگاه کتاب در این کتابخانه برگزار شد .

بيشتر
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 652771
تعداد بازديد کنندگان سايت: 249687838 تعداد بازديد زيرپورتال: 663509 اين زيرپورتال امروز: 485 سایت در امروز: 12703 اين صفحه امروز: 405
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved