ارتباط با مدیر کل
اخبار1398/8/14 سه‌شنبه تازه های کتابخانه های عمومی شهرستان قزوین

کتابخانه عمومی علامه رفیعی شهر  قزوین

فعالیتهای فرهنگی کتابخانه عمومی علامه رفیعی قزوین شامل؛  برگزاری کلاس قصه گویی و شعرخوانی و نقاشی / برگزاری نمایشگاه کتاب / برگزاری نشست کتاب خوان بودند.

همچنین به مناسبت روز دانش آموز کلاس قصه گویی و شعرخوانی و نقاشی / جمع خوانی از کتاب" فهمیده رزمنده کوچک" به اهتمام قاسم کریمی و کارگاه آموزی داستان نویسی برگزار شد .

**************

کتابخانه عمومی شهدای سیردان شهرستان قزوین

کارگاه قصه گویی/ نشست گروه مطالعاتی/ جمع خوانی کتاب از جمله فعالیت های کتابخانه سیردان بودند.

********************

کتابخانه عمومی حسن صباح رازمیان شهرستان قزوین

ویژه برنامه ی 13 آبان در کتابخانه عمومی حسن صباح رازمیان برگزار شد ،  در این ویژه برنامه مناسبتی علاوه بر رویدادهای مهم این روز که تبعید امام خمینی (ره) ، تسخیر لانه جاسوسی  تشریح شد .

همچنین کتاب شهید فهمیده رزمنده کوچک که به زندگی این شهید دانش آموز می پردازد توسط اعضا  جمع خوانی گردید

از دیگر اقدامات  کتابخانه حسن صباح رازمیان با همکاری کمیته امداد ویژه برنامه ای را با عنوان صدقه دادن بود که در این برنامه توضیحات کاملی را درباره فواید صدقه دادن برای اعضا ارایه شد .

********************

کتابخانه عمومی شهدای امدادگر هلال احمر شهر  قزوین

برگزاری نمایشگاه کتاب / جمع خوانی / و نشست معرفی کتاب از اقدامات انجام شده در کتابخانه عمومی هلال احمر قزوین هستند.

*******************

کتابخانه عمومی امام خمینی (ره) شهر  قزوین

دانش آموزان آموزشگاه استثنایی میثاق از کتابخانه امام خمینی (ره) بازدید کردند. طی این بازدید کتابخانه های عمومی، شرایط استفاده از آنها، بخش های مختلف کتابخانه، نحوه عضویت و نحوه یافتن کتاب برای شرکت کنندگان معرفی و آموزش داده شد و در ادامه کتاب "فرانکلین و دندان شیری" برای این گروه بلندخوانی تعاملی گردید.

همچنین اعضای فعال بخش کودک به جمع خوانی کتاب "ضحاک و کاوه آهنگر" پرداختند. این کتاب از سری داستان های شاهنامه برای کودکان می باشد که توسط حسین فتاحی بازنویسی شده و انتشارات قدیانی آن را به چاپ رسانده است.

از  برنامه های ویژه خردسالان نیز می توان به کارگاه ساخت کاردستی با وسایل دورریختنی اشاره کرد که طی آن کودکان به ساخت کاردستی موش با استفاده از سی دی و کاغدهای رنگی پرداختند. قصه گویی، بلندخوانی کتاب "گربه ماجراجو" و کارگاه بازی های فکری هم از سایر برنامه های اجرا شده در بخش کودکان کتابخانه بودند.

بيشتر
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 652764
تعداد بازديد کنندگان سايت: 249687717 تعداد بازديد زيرپورتال: 663502 اين زيرپورتال امروز: 478 سایت در امروز: 12582 اين صفحه امروز: 398
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved