ارتباط با مدیر کل


 


 

 

 
بيشتر
اخبار

1398/11/24 پنجشنبه برنامه های کتابخوانی با طعم انقلاب در کتابخانه آیت اله مدنی دانسفهان
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، به مناسبت ایام الله دهه فجر، کتابخانه آیت اله مدنی دانسفهان اقدام به برگزاری فعالیت های متنوع فرهنگی نموده است.

جمع خوانی

به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر، توسط حمید درزی رامندی، مسئول کتابخانه، کتاب «امام دوست بچه ها» نوشته مرتضی امین، جمع خوانی شد. وی سپس درباره این کتاب که از «مجموعه قصه های پروانه» است و به برخی از ویژگیها و صفات حضرت امام خمینی (ره) می پردازد؛ توضیحاتی را ارئه داد.

حضور کتابدار در مدرسه و نشست کتابخوانی

فاطمه درزی رامندی، کتابدار کتابخانه ،با حضور در مدرسه درباره برنامه های فرهنگی و اهمیت کتاب و کتابخوانی صحبت کرد. وی سپس مجموعه کتاب «امام و کودکان» نوشته ابوالفضل هادی منش را معرفی نمود.

معرفی کتاب

در این نشست، پس از معرفی کتاب‌های «درود بر برادر ارتشی» نوشته حمیدرضا شاه آبادی و «آبی تر از آبی» نوشته علی اصغر جعفریان توسط کتابدار و مسئول کتابخانه، دانش آموزان عضو کتابخانه به جمع خوانی بخش هایی از کتاب پرداختند.
 
برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع انقلاب

این مسابقه با هدف آشنایی کودکان با موضوعات و حوادث دوران انقلاب و ارزش نهادن به آرمان‌های انقلاب اسلامی برگزار شده است که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان روبرو گشت.

قصه گویی با محوریت انقلاب

در نشستی دیگر، از کتاب « امام آمد» برای کودکان قصه گویی شد. این کتاب کودکان را به حال و هوای روزهای انقلاب می‌برد، هدف از این نشست، معرفی شخصیت امام و خصوصیات اخلاقی و رفتاری ایشان به عنوان یک رهبر نمونه با مردم و خصوصا بچه ها بود تا کودکان در فضایی صمیمی بتوانند با شخصیت امام خمینی و اندیشه های ایشان آشنا شوند.

شایان ذکر است، مسابقه روزنامه دیواری ؛ نشست روشنگری انقلاب و بررسی کتاب« سیاست‌های سیاه و سایه‌های رنگی »؛ دیدار با خانواده شهدا و حضور در مراسم غبارروبی مزار شهدا از دیگر اقدامات این کتابخانه بود.
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 913580
تعداد بازديد کنندگان سايت: 263921565 تعداد بازديد زيرپورتال: 929089 اين زيرپورتال امروز: 1110 سایت در امروز: 72286 اين صفحه امروز: 991
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved