ارتباط با مدیر کل


 


 

 

 
بيشتر
اخبار
1398/12/20 سه‌شنبه مسابقه ی نقاشی بزرگ؛ کرونا را شکست میدهیم برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، مدیر کل کتابخانه های استان قزوین گفت:نهاد کتابخانه های عمومی کشور در نظر دارد مسابقه ی نقاشی بزرگ ( کرونا را شکست میدهیم) را برگزار نماید. در این راستا این مسابقه با محوریت کودکان کتابخوان سلامت در قزوین برگزار می شود.
فاطمه محمد بیگی با اشاره به شیوع بیماری جدید کرونا در کشور بیان کرد: وضعیتی که برای استان قزوین و همه کشور ایجاد شده است از تعطیلی مراکزآموزشی تفریحی و مدارس موجب شده تا تعداد زیادی از دانش آموزان کودکان و نوجوانان برای سپری کردن اوقات فراغت خود با مشکل مواجه باشند.
وی افزود: اگر چه به دلیل رعایت نکات پیشگیرانه مجبور به تعطیلی کتابخانه ها شدیم اما همچنان کتاب به عنوان یک ابزار فرهنگی مهم و تاثیر گذار میتواند همراه و یاری گر خانواده ها در مدیریت این مسئله باشد.
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان قزوین عنوان کرد: مدیریت استرس اطلاع رسانی درست و آگاهی بخشی مناسب در خصوص این بیماری نحوه پیشگیری از شیوع آن و رعایت نکات بهداشتی افراد از مباحثی است که خانواده ها میتوانند با مراجعه به کتاب ها برای آن آماده باشند.
محمد بیگی افزود: کودکان از گروه های سنی حساسی هستند که نیاز است با آموزش اطلاع رسانی و آرامش بخشی مناسب از تنش و نگرانی این گروه سنی کم شود.
وی ادامه داد: بر پایی مسابقه ی بزرگ نقاشی (کرونا را شکست میدهیم) نیز با همین هدف صورت گرفته است تا کودکان و نوجوانان در این اوقات با مطالعه کتاب های حوزه بهداشت و سلامت بتوانند تصور خود را از این بیماری و نحوه برخورد با آن به تصویر بکشند.
مدیر کل کتابخانه های عمومی استان قزوین گفت:کودکان و نوجوانان از 4 تا 12 سال میتوانند در این مسابقه نقاشی شرکت کنند فعالیت هایی که میتوانیم در این ایام در منزل انجام دهیم راهکار های مقابله با این بیماری و مراقبت های بهداشتی و کتابخوانی در تعطیلات از موضوعاتی است که کودکان باید در نقاشی های خود به آن بپردازند.
محمد بیگی تصریح کرد:علاقه مندان میتوانند آثار خود را در برگه A4 نقاشی و با درج مشخصات اعم از نام و نام خانوادگی سن، استان، شهرستان ،شماره تماس و موضوع نقاشی روی برگه نوشته و تصویر آن را به شناسه iranplir در پیام رسان سروش ارسال کنند.
بيشتر
سال جهش تولید گرامیباد
میز خدمت
به یاد شهدا
بيشتر
نورسیده ها
سامانه مدیریت نظارت و ارزیابی عملکرد
ویژه همکاران
بازدید سایت
تعداد بازديد اين صفحه: 911885
تعداد بازديد کنندگان سايت: 263812740 تعداد بازديد زيرپورتال: 927326 اين زيرپورتال امروز: 1248 سایت در امروز: 33165 اين صفحه امروز: 1166
        نشانی: قزوین - بلوار مدرس - جنب نیروی انتظامی - اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین کد پستی 13137-34156 تلفن: 33243767 - 33243768 -028     فاکس : 33243766 - 028
 
 .Copyright © 2015 www.qazvinpl.ir. All rights reserved