كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان فروردین 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
2323

2323

2323

3232

23232

23233

12112

2323
1397/11/14 يكشنبه کتابخانه های عمومی شهرستان البرز با برنامه های متنوع به استقبال دهه ی فجر رفتند

رییس اداره کتابخانه های شهرستان البرز گفت: همزمان با آغاز جشن های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند  اسلامی ایران در بهمن ماه 1357 برنامه هایی متنوع و جذاب در کتابخانه های شهرستان برگزار شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان قزوین، سعید محمدخانی افزود: به منظور خدمات دهی مطلوب و عادلانه به عموم شهروندان و علاقه مندان فرهنگ ، آگاهی و معرفت  میز خدمت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز در نماز جمعه روز 12 بهمن ماه در شهرهای الوند و محمدیه مستقر شد

وی با اشاره به این که خدمت بی منت مبنای کار تمام  کتابداران  کتابخانه های عمومی شهرستان بوده  و تمامی سعی و تلاش کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان این است که خدمات‌رسانی به اقشار مختلف و فرهیخته باید مد نظر باشد.

این مسئول همچنین عنوان داشتند که اداره کتابخانه های عمومی و عموم کتابدارن با تعامل و همکاری همدیگر میز خدمت را راه‌اندازی کرده و برای با استقرار میز خدمت، خدمت صادقانه به مردم را  سرلوحه کارهای خود قرار داده  و در زمینه گسترش فرهنگ مطالعه و دستیابی به آرمانهای انقلاب مقدس اسلامی  از هیچ تلاشی دریغ نخواهند کرد.

محمدخانی افزود: به مناسبت فرارسیدن دهه فجر و جشن های انقلاب اداره کتابخانه های عمومی اقدام به پذیرش عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی شهرستان البرز نمود.

این مسئول با اعلام این خبر گفت: همچنین با حضور کتابداران و مسئول کتابخانه های عمومی شهرستان البرز در مدارس همگام با دانش اموزان و مسئولین شهرستانی زنگ انقلاب نواخته شد.

بيشتر