كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان فروردین 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
566

6565

565

656

5656

لبلبلب

ثصثصث

قثقثق

یسیسی

ثصثصث

لبلبلبل

عغعغع

عغعغع

طظط
1397/11/17 چهارشنبه کتابخانه های صاجب الزمان(عج) بویین زهرا و دبیرسیاقی محمدیه میزبان حضور پرشور مردم در دهه ی فجر

همزمان با دهه مبارکه فجر کتابخانه عمومی صاحب الزمان(عج) بویین زهرا با برنامه های متنوع به استقبال این دهه رفت.

فضاسازی، برپایی نمایشگاه کتاب و عکس، برگزاری کارگاه های قصه گویی ، مسابقات نقاشی و ساخت کاردستی با موضوع انقلاب اسلامی ، برگزاری نشست های کتابخوانی در کتابخانه و مدارس، روایت گری انقلاب در مدارس و... از جمله برنامه های اجرایی توسط کتابخانه صاحب الزمان(عج) می باشد.

همچنین مراسم با شکوهی با همکاری مدرسه ابتدایی حدیث در این کتابخانه برگزارشد. اجرای سرود، دکلمه خوانی، اجرای مسابقه، مقاله خوانی و روایت گری انقلاب نیز از جمله برنامه های اجرایی در این مراسم بود.

 مسئول کتابخانه عمومی صاحب الزمان(ع) در این مراسم به روایت گری انقلاب پرداخت و از اتحاد و همدلی مردم برای بیرون راندن شاه و پیروزی انقلاب اسلامی گفت.

سپس مسابقه شفاهی بین دانش آموزان برگزار شد و به مناسبت ایام شهادت حضرت زهرا(سلام الله علیها) کارگاه قصه گویی و مسابقه نقاشی بین اعضا در بخش کودک برگزار شد.

درکارگاه قصه گویی قصه قلک دوستی با محوریت داستان انفاق حضرت زهرا(س) در شب عروسی ایشان، برای بچه ها بیان شد و سپس مسابقه نقاشی با موضوع حضرت زهرا (س) و درسی که بچه ها از قصه عنوان شده گرفتند برگزارشد.

***************

استقبال خوب مردم محمدیه از کتابخانه عمومی دبیر سیاقی شهر محمدیه  با شروع دهه مبارک فجر  :

این کتابخانه فعالیت خود را از سال 73 با تعداد 10000نسخه کتاب شروع کرد ، در حال حاضر با   33800 نسخه کتاب ، 4000هراز عضوفعال و در سه ماهه اخیربا میانگین5500نسخه امانت کتاب درماه از استقبال خوب مردم برخوردار بوده است .

همچنین با اجرای قصه گویی توسط قصه گوی خوب و توانای کتابخانه :الها م پور جعفر  در پنج شنبه های هر ماه  باعث استقبا ل خوب مادران و فرزندانشان در این بخش شده است .

بيشتر