كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان فروردین 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
3232

565

445

6565

4454

2656

5656

56

تاتات

الا

2323

2323

3232

2323

223

2323

2323
1397/11/21 يكشنبه خبرهایی از کتابخانه های حکمت خوزنین، الغدیر ارداق و باقرالعلوم (ع) عصمت آباد شهرستان بویین زهرا

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران کتابخانه عمومی حکمت روستای خوزنین با همکاری پایگاه بسیج خواهران ام ابیها در کتابخانه حکمت برنامه های متنوعی از جمله نمایشگاه صنایع دستی از قبیل (چرم دوزی ،گلیم بافی ،عروسک سازی ، گل سازی ،بافتنی ،عرقیات گیاهی ،وسایل تزئینی و ...) برگزار کرد که مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت .

همچنین  مسابقه روزنامه دیواری و مسابقه نقاشی و جشنواره غذا های سنتی در این کتابخانه برگزار شد و به نفرات برتر جوایزی اهدا شد.

همچنین جلسه مطالعاتی با حضور 17 نفر از دانش آموزان کلاس نهم  مدرسه ابن سینا برگزار شد.

**********

کتابخانه عمومی الغدیر ارداق به مناسبت گرامیداشت ایام الله دهه فجر و جشن چهل سالگی انقلاب پرشکوه اسلامی اقدام به برگزاری برنامه های زیر نموده است.

1.       جمع خوانی کتاب با موضوع انقلاب اسلامی  

2.       برگزاری نمایشگاه فروش کتاب با تخفیف 50 درصد با همکاری کانون فرهنگی شهدای ارداق

3.       شرکت در مراسم غبارروبی مزار شهدا و زنگ انقلاب در مدرسه شهید قاضی

4.       مسابقه نقاشی همگانی دهه فجر

5.       برگزاری نمایشگاه کتاب از منابع کتابخانه ای ویژه انقلاب اسلامی

*****************

برنامه های فرهنگی و ورزشی متنوعی در ایام پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و ایام سوگواری بانوی دو عالم حضرت زهرا سلام الله علیها در کتابخانه باقرالعلوم (ع) عصمت آباد  انجام شد .

برگزاری مسابقه نقاشی به مناسبت دهه فجر با حضور دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی به همراه هما محمد خانی و اکرم زرندی از مربیان فعال دبستان دانش برگزار شد . در این برنامه که با موضوع خاطرات انقلاب برگزار شد تعداد 30 نفر از دانش آموزان به رقابت پرداختند که در پایان به سه نفر از این افراد جوایزی اهدا شد .

جشن انقلاب اسلامی ایران با مشارکت دبستان دخترانه دانش در حسینیه پایگاه بسیج شهدای عصمت آباد برگزار شد . در این جشن به ده نفر از اعضای فعال کتابخانه جوایزی اهدا شد تا شور و شوق بیشتری جهت گرایش هرچه بیشتر کودکان و نوجوانان به کتابخانه و رواج رواج فرهنگ مطالعه ایجاد شود . ه

مچنین از مریم عیوضی از فعالان مذهبی و فرهنگی کتابخانه باقرالعلوم (ع) به پاس زحمات بی شائبه ای که در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی میکشند تقدیر به عمل آمد .

برگزاری مسابقه فوتبال دستی به مناسبت دهه فجر از دیگر اقدامات کتابخانه باقرالعلوم (ع) بود که جوانان و نوجوانان علاقه مند را جذب خود کرد.

تهیه روزنامه دیواری گروهی با عنوان فرزندان انقلاب توسط اعضای کتابخانه باقرالعلوم (ع) از دیگر اقداماتی بود که در دهه فجر انجام شد . در این فعالیت فرهنگی تعداد ده گروه شرکت داشتند که به سه گروه منتخب جوایزی از طرف کتابخانه باقرالعلوم (ع) اهدا شد .

برگزاری کلاس های متنوع قصه گویی با موضوع حضرت فاطمه زهرا(س)  و بچه های انقلاب توسط کودکان و نوجوانان فعال کتابخانه و همچنین فریده شعبانی و لیلا آقا بابایی از مادران قصه گو از دیگر برنامه های انجام شده کتابخانه باقرالعلوم (ع) بود که رضایت کودکان و والدینشان را به سوی خود جلب کرده است . 

بيشتر