كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان فروردین 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
5656

565

2323

2323

2323

2323

2323

2323

2323

2323

2323

2323

2323
1397/11/21 يكشنبه به مناسبت دهه ی مبارک فجر: شب شعر سپیده انقلاب در کتابخانه علامه رفیعی قزوین برگزار شد

به مناسب فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، شب شعر "سپیده انقلاب" را با حضور شاعران آیینی استان در محل سالن کتابخانه علامه رفیعی این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین ، در این نشست گرم و صمیمانه که با حضور رویا اسماعیلی مدیرکل کتابخانه ها، علی کشاورز قدیمی رییس اداره کتابخانه های شهرستان قزوین و  جمعی از علاقه مندان و فعالان عرصه شعر آیینی استان برگزار شد.

محمد حسین ابوترابی با بیان اهمیت شعر آیینی به عنوان محملی جهت انتقال و زنده نگه داشتن ارزش های انقلابی و اسلامی، به ضرورت  برپایی محافلی از این دست جهت ایجاد انگیزه شاعران و شناخت بیشتر مخاطبان کتابخانه ها با فضای شعر آیینی، پرداخت.

در این برنامه محمدحسین ابوترابی، اسماعیل سکاک، عسگری، محمد ارداقیان، جواد ستارپور، محمد شفیعی فر، استاد حبیبی، از شاعران ارزشی استان، با توجه به همزمانی ایام فاطمیه و دهه فجر انقلاب اسلامی، به قرائت اشعاری من باب چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و مدح حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها، پرداختند.

مدیر کل اداره کتابخانه ها در حاشیه برگزاری این برنامه به بیان اهمیت برگزاری چنین مراسمی پرداخته و با توجه به استقبال گرم مخاطبان کتابخانه ها از برنامه های ادبی و آیینی خواستار همت بیشتر کتابداران و مسئولین کتابخانه ها در برگزاری چنین برنامه هایی شد.

همچنین از حضور شاعران اهل بیت استان که هماره در زنده نگه داشتن ارزش های انقلابی و اسلامی همت داشته اند، تقدیر و تشکر نمود.

در پایان با اهدای لوح تقدیر و هدیه از حضور و همراهی شاعران استان در این محفل ادبی، تقدیر و تشکر به عمل آمد.

بيشتر