كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اردیبهشت 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
ااا

للبل

لللل

ففف

اا

ااا

اا

ااا

ااا

اااا

ببب

ققق

ققق

ززز

زطزطز

ییی
1397/12/20 دوشنبه در این مطلب بخوانید : اقدامات کتابخانه های خواجه نصیر الموت ،عارف قزوینی، دانش نصرت آباد ،دبیرسیاقی محمدیه و هلال احمر قزوین

با همکاری اداره آموزش و پرورش و  همکاری شهرداری  بسیج خواهران و کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین طوسی معلم کلایه جشنی در کتابخانه برگزار شد.

در این جشن به افراد برتر مسابقه مکتوب از کتاب چهل سال با انقلاب اسلامی، که توسط کتابخانه با همکاری بسیج خواهران  در دهه فجر برگزار گردیده بود، هدایایی توسط شورای شهر (خانم مظفری) به برگزیدگان اهدا شد.

همچنین جشنی در محل سالن اجتماعات کتابخانه با همکاری کتابخوانان برتر برگزار گردید و در این مراسم کتاب ، نامها و القاب حضرت فاطمه زهرا (س) اثر یوسف غلامی جمع خوانی گردید.

**************

 برگزاری مسابقات روزنامه دیواری با عنوان "استان شناسی"درکتابخانه عارف قزوینی

کتابخانه عمومی عارف اقدام به  برگزاری مسابقات روزنامه دیواری با هدف  آشنایی نوجوانان با استان ،اماکن تاریخی و مذهبی وتفریحی با عنوان "استان شناسی"نمود.

این برنامه فرهنگی که با حضور دانش آموزان نوجوان در سنین 10-15سال در گروههای سه نفره انجام گردید و نوجوانان با حضور در کتابخانه عارف و استفاده و مطالعه از منابع موجود در این کتابخانه ضمن آشنایی با تاریخ  استان و اماکن تاریخی و مذهبی  محل سکونت خود با اشتیاقی پرشور در این مسابقه شرکت کردند.

**************

گزارش نشست کتاب خوان مدرسه ای اسفند کتابخانه عمومی دانش نصرت آباد

نشست کتاب خوان مدرسه ای کتابخانه عمومی دانش نصرت آباد در مدرسه ابتدایی لقمان حکیم با حضور دانش آموزان برگزار شد، در این نشست کتاب های: سروده‌هایی از امام زمان ، گوش کودکان ، راز هماهنگی بدن ، تدی پرواز می‌کند، داستان کشتی سرگردان در مه دریا ، پیامبر به اشتراک گذاشته شدند.

***************

جشن روز درختکاری برای کودکان توسط کتابخانه عمومی دبیرسیاقی شهر محمدیه برگزار شد، در این جشن برای ترویج فرهنگ کاشت و حفاظت از درختان  توسط قصه گوی فعال کتابخانه:  الهام پور جعفر قصه  گویی و مسابقه نقاشی  برگزار شد.

***********

برگزاری نمایشگاه کتاب با عنوان شهید در کتابخانه عمومی شهدای امدادگر هلال احمر قزوین

این نمایشگاه با هدف معرفی دلاوری ها و شهامت های شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم در کتابخانه برگزار شد و طی آن منابعی ارزشمند و معتبر در این زمینه به مخاطبان و مراجعان معرفی شدند.

بيشتر