كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اردیبهشت 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
232

الا

الالا

لبلبل

یبیب
1397/12/21 سه‌شنبه کتاب خوانان در محمدیه تقدیر شدند

مراسم تقدیر از برندگان مسابقه کتاب خوانی ویژه دهه فجر بخش محمدیه با حضور رویا اسماعیلی مدیر کل کتابخانه های استان،مریم نخستین شهردار محمدیه،علی کاظمی رئیس شورای اسلامی محمدیه، صمدی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان البرز،استاد عباس حبیبی شاعر پیشکسوت ،اعضای شورای اسلامی شهر محمدیه و علاقمندان فرهنگ و مطالعه در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی یادگار امام محمدیه برگزار شد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در این مراسم با اشاره به اهمیت مطالعه در میان عمومی شهروندان بر اهمیت تشویق و ترغیب کودکان و نوجوانان به سمت سوی مطالعه تاکید کرد.

وی افزود: کتابخانه عمومی استان با تجهیز و توسعه بخش های کودک و نوجوان سعی دارد که بهترین منابع و امکانات را دراختیار خانواده ها قرار دهند.

وی همچنین از همکاری صمیمانه نخستین شهردار محمدیه در اجرای قانون و پرداخت نیم درصد سهم کتابخانه ها تقدیر نموده و اظهار امیدواری نمود که کتابخانه ها با همکاری شهرداری ها بتوانند گامهای ارزنده در بهبود و تعالی فرهنگ مطالعه در میان شهروندانت ایفا نمایند.

سعید محمدخانی رییس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان البرز نیز در ابتدای مراسم با ارائه گزارشی از نحوه برگزاری مسابقه کتاب خوانی و همچنین آمار تعداد شرکت کنندگان به تفکیک کتاب ،رده سنی ، تحصیلات و جنسیت شرکت کنندگان ، از همکاری خوب شهردار محمدیه ، ریاست شورای اسلامی و ریاست اداره فرهنگ وارشاد البرز تقدیر کرد.

نخستین شهردار محمدیه نیز در این مراسم با سخنانی به جایگاه مهم مطالعه در زندگی روزمره اشاره نموده و گزارشی از فعالیت ها و اقدامات فرهنگ شهرداری ارائه نمودند.

در این مراسم به 40 نفر از برگزیدگان مسابقه کتاب خوانی به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی جوایزی اهدا شد.

بيشتر