كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اردیبهشت 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
ئوئو

ئوئ

ئوئو

و.و

و.و

دئ
1397/12/22 چهارشنبه استقبال کتابخانه های شهید ثالث، شهید فهمیده و خواجه نصیر از فرارسیدن بهار

به مناسبت فرارسیدن عید نوروز جشنی به عنوان جشن سبزه ها در مدرسه ابتدایی فاطمیه با همکاری کتابخانه عمومی شهید ثالث  یحیی آباد برگزار شد .

دراین مراسم ابتدا دانش آموزان باخواندن سرود جشن راشروع کردند وهمچنین اجرای نمایش بابا نوروز وخواندن قصه توسط مسئول کتابخانه بود که دراین مراسم اجرا شد .

ازدیگر برنامه های این جشن که باعث تشویق وترغیب دانش آموزان به شرکت در مسابقات  شده اهدای جوایز در مدرسه بوده است که به همین منظور جوایز ولوح تقدیر جشنواره رضوی  به 20نفر ازدانش آموزان شرکت کننده دراین مسابقه توسط مسئول کتابخانه  به شرکت کنندگان اهداء شد .

**************

کتابخانه عمومی شهید فهمیده تاکستان به مناسبت روز درخت و درختکاری با همکاری مسول و کتابداران کتابخانه عمومی ،  اعضای کتابخانه ،  خسرو رحمانی عضو انجمن کتابخانه های شهرستان  اقدام به کاشت چند نهال درخت در محوطه کتابخانه نمودند.

رحمانی عضو انجمن کتابخانه  های شهرستان گفتند این حرکت یک امر بسیار خوب، یک مزیت و برتری  در کتابخانه بشمار میرود چرا که استفاده اعضای کتابخانه از فضای پیرامون کتابخانه و حتی مطالعه در فضای باز در فصل بهار و تابستان  با نصب صندلی در محوطه کتابخانه یک شور و حال خاصی را بدنبال خواهد داشت. 

علی اکبر طاهرخانی مسئول کتابخانه  هدف از کاشت نهال را   حفظ محیط زیست و کاهش آلودگی های محیطی ، فراهم آوردن محیطی سرسبز و شاداب  برای اعضای کتابخانه و مراجعین به این مجموعه دانستند.

*************

در نشست کتاب خوان کتابخانه عمومی خواجه نصیرالدین کتاب های ذیل معرفی شدند: قصه های جنگل، ، شیموبا خرس، سگ یاران غار، غذای بهشتی، لقمان حکیم، حجاب غنچه ها به اشتراک گذاشته شدند.

کلاس قصه گویی از کتاب: قصه های شیرین نماز، اثر ناصر نادری در مدرسه شهید کریم رجبی، الموت شرقی برگزار گردید که با استقبال بسیار زیاد دانش آموز مواجه گردید .

در این کتاب که فاطمه کوچولو 6 ساله ،  به کمک مادربزرگ مهربانش طریقه وضوگرفتن و خواندن نماز را به طور کامل یاد می گیرد .و به مناسبت این کار بزرگ فاطمه کوچولو در روز عید فطر مصادف با روز تولد او جوایزی توسط مادر بزرگ و پدر و مادر و خانواده عمویش دریافت می کند.

بيشتر