كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان فروردین 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
sas

sasas

sasas

dsd

sasas

sasas

sasas

sasas

sasas
1398/1/20 سه‌شنبه روز پر کار در اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، در نخستین دیدار این روز مدیرکل با مسئولان کانون فرهنگی مذهبی شهدای ارداق از توابع شهرستان بویین زهرا دیدار کرد و در رابطه با اجرای طرح ها و برنامه های مشترک بین کتابخانه ها و کانون بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

همچنین مدیرکل کتابخانه های عمومی استان ضمن دیدار با ریاست و مسئولان و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان تاکستان در رابطه با اهداف و برنامه های این کتابخانه ها در سال جدید صحبت و گفت و گو کردند.

اقدام دیگر این روز دیدار با استاد امیردیوانی و استاد حبیبی از بزرگان و نویسندگان مجرب شهر بود  ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های این بزرگان در ارتقای فرهنگ و اندیشه ی کشور، برنامه ریزی هایی جهت افزایش حضور این نویسندگان در فعالیت های فرهنگی کتابخانه های استان صورت گرفت.

در آخرین بخش  اقدامات امروز، مدیرکل و کارشناس امور کتابخانه های اداره کل با حضور در منزل حجت السلام طهماسبی امام جمعه فقید شهر الوند با حضور سعید محمدخانی ریاست اداره کتابخانه های شهرستان البرز از مقام شامخ آن بزرگوار تقدیر کردند و با خانواده ی آن مرحوم در رابطه با شخصیت والای ایشان گفت و گو کردند.
مرحوم طهماسبی به عنوان عضو سابق انجمن کتابخانه های شهرستان البرز بود که نقشی مهم و اثرگذار در جذب هرچه بیشتر عموم مردم نسبت به امر مطالعه و کتابخوانی شد، ایشان که نویسنده ای توانمند، استادی فرهیخته و پژوهشگری موفق بود همواره پشتیبان کتابخانه های عمومی بوده و بر اجرای مصوبات جلسات انجمن های کتابخانه ها تاکید زیادی داشت.

بيشتر