كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان فروردین 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
...
1398/1/22 پنجشنبه ابراز انزجار اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین از اقدام آمریکا

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان قزوین با تاکید بر اینکه جایگاه و عظمت کشور مرهون غیور مردان سپاه پاسداران است، تصریح کرد: کارنامه درخشان سپاه نشان از حضور قدرتمندانه این نهاد مردمی در صیانت از انقلاب و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان دارد و ملت ایران همواره قدردان خدمات سبزپوشان سپاه اسلام هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، رویا اسماعیلی اظهار داشت: تروریستی خواندن سپاه پاسداران بیانگر مستاصل شدن آمریکاست، سرداران و دلاوران سپاه و نیروهای مسلح ایران اسلامی امروز خاری در چشم دشمنان قسم خورده اسلام هستند این عزت و اقتدار است که مایه خشم استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار شده است.

اسماعیلی گفت: کتابداران استان قزوین نیز فردا جمعه پس از اقامه نماز سیاسی عبادی این هفته به خیابان ها می آیند تا ضمن ابراز انزجار از این اقدام دولت آمریکا، پیوند عمیق خود را با سپاه به رخ جهانیان بکشند.

لازم به ذکر است : اقدام دولت آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ایرانیان را در دفاع از سپاه بسیج کرده است؛ حمایتی رو به فزونی که به نظر می رسد مرزهای کشور را درنوردد و خیل کشورهای منطقه از جمله سوریه، عراق و لبنان را به جمع حامیان سپاه اضافه کند.

بيشتر