كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان فروردین 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
...
1398/1/26 دوشنبه دعوت مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان از همکاران برای شرکت در طرح بهار مهربانی

دعوت مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان از همکاران برای شرکت در طرح بهار مهربانی

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان قزوین  گفت: کتابخانه‌های عمومی استان در راستای رسالت انسانی و فرهنگی و به منظور تسلّی دل غم‌دیدگان به ویژه کمک به کودکان آسیب‌دیده، پایگاه‌های جمع آوری کتاب و اسباب بازی‌های را  راه اندازی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی قزوین، رویا اسماعیلی گفت: تمامی کتابخانه های عمومی سطح استان نسبت به راه اندازی پایگاه جمع آوری کتاب و اسباب بازی‌های قابل استفاده در کتابخانه‌های عمومی اقدام کردند و هم استانی های ما با اشتیاق فراوان در پویش «بهار مهربانی» شرکت و هدایای خود را به کتابخانه‌های عمومی اهدا می کنند.

وی افزود:  پویش «بهار مهربانی» از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور و با هدف تسلّی دل غم‌دیدگان، کمک به کودکان آسیب دیده، کاهش آسیب‌های اجتماعی در مناطق سیل‌زده، پرکردن اوقات فراغت، سرگرمی کودکان در میان هیاهوی آواربرداری و امداد رسانی، در قالب اجرای برنامه‌های فرهنگی و ارسال بسته‌های کتاب و اسباب بازی برای آسیب‌دیدگان این مناطق، راه اندازی شده است. هموطنان در صورت تمایل می‌توانند کتاب‌ها و اسباب بازی‌های اهدایی قابل استفاده(در حد نو) خود را به نزدیک ترین کتابخانه عمومی محل زندگی خود تحویل دهند.

اسماعیلی در پایان از  تمامی مردم  به ویژه جامعه کتابخوان استان درخواست کرد جهت همدردی با سیل زدگان کشور به ویژه کودکان در پویش «بهار مهربانی» شرکت کنند.

بيشتر