كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اردیبهشت 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
بببب

ققق

ققق

قققق

قققق

قققق

قققق

ققق
1398/2/18 چهارشنبه ویژه برنامه های بزرگداشت مقام معلم در کتابخانه عمومی آیت الله موسوی کلج

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین ، فعالیت های مختلفی در کتابخانه عمومی آیت الله موسوی روستای کلج برگزار شدند تا عموم مخاطبان را هرچه بیشتر با جایگاه معلم و مقام ملعمان و همچنین فعالیت های فرهنگی کتابخانه آشنا کنند.

اقدامات کتابخانه عمومی کلج به شرح ذیل هستند:

برگزاری نشست شعر خوانی کتاب ویژه کتاب هشت کتاب سهراب سپهری

 برگزاری طرح کتابخانه شناسی که در این اقدام دانش آموزان از کتابخانه بازدید به عمل آوردند با بخش های مختلف آشنا شدند ،آشنایی با انواع  خدمات کتابخانه ، اصول ثبت کتاب ورده بندی بر اساس گروه سنی ازجمله فعالیت هایی بود که در این طرح انجام شد.

آشنایی با منابع بخش مرجع وچگونگی استفاده از این منابع در تحقیق وپژوهش ،چگونگی انتخاب کتب مورد نیاز بر اساس نیاز تحقیقاتی و مطالعاتی نیز از جمله مواردی بود که در این طرح به آن پرداخته شد

آشنایی با چگونگی امانت کتاب و جستجوی کتاب از نرم افزار سامان نیز بخشی از فعالیت های این طرح بوده است  .

 نشست خلاصه گویی کتاب ویژه کتاب گویش قزوینی جهت ارتقاء سطح دانش وآگاهی اعضاء با فرهنگ وگویش استان  قزوین نیز از دیگر اقدامات بود.

 برگزاری طرح گلریزان کتاب  که با اهدای  100نسخه کتاب ویژه نوسوادان وکم سوادان کتابخانه انجام شد

 اجراء دومین مرحله از جمع آوری کمک های مردمی به سیل زدگان

برگزاری دومین مرحله جمع آوری کمک های مردمی به سیل زدگان توسط کتابدار کتابخانه که در این طرح کتابدار با حضور در درب منازل اهالی روستا کمک های مردمی آنهارا  (پوشاک)جمع اوری نموده وپس از بسته بندی هر پوشاک جهت ارسال به مناطق سیل زده به اداره شهرستان ارسال نمود .

برگزاری نشست جمع خوانی کتاب  ویژه کتاب مجموعه ترانه های شیمو

نمایشگاه کتاب با محتوای آشنایی بامحوریت آثار استاد شهید مرتضی مطهری که این نمایشگاه به مناسبت گرامیداشت هفته معلم وسالروز شهادت استاد مطهری برگزار گردید .

 برگزاری مسابقه کتابخوانی ویژه کتاب داستان راستان استاد شهید مرتضی مطهری جلد1 با همکاری حوزه مقاومت بسیج امام خمینی (ره)طارم سفلی /  در این مسابقه که به صورت تستی ومکتوب با 40سوال تستی پیرامون محتوای کتاب  برگزار پس از مطالعه کتاب وپاسخ به سوالات ،پرسش نامه های خود را جهت بررسی به مسئول کتابخانه تحویل دادند

بيشتر