كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اردیبهشت 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
ttt

ttt

ttt

tttt

ttttt
1398/2/22 يكشنبه جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر اداره کل کتابخانه های عمومی قزوین برگزار شد

با حضور رویا اسماعیلی مدیرکل ، احمد دولتی معاونت ، بهناز کوخانی کارشناس امور کتابخانه ها ، فریبا حاجی فتحعلی مشاور امور بانوان و روسای ادارات کتابخانه های عمومی قزوین ، جلسه  ستاد امر به معروف و نهی از منکر اداره کل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان قزوین، صیانت از حقوق شهروندی،  ایجاد مودت و همدلی میان همکاران، رعایت احترام متقابل و تعهد و بخشش ، ترویج سبک زندگی ، الگوی مصرف صحیح ،ترویج فرهنگ روزه داری ،کارگاه های اموزشی با هدف افزایش بصیرت و معرفت در مورد نماز در دستور کار این جلسه قرار داشت.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این جلسه ضمن گرامیداشت ماه رمضان اظهار داشت: روسای ادارات کتابخانه های عمومی نقش مهمی در تقسیم عادلانه ی خدمات و مزایا بین همکاران و راهنمایی و هدایت آن ها به سمت رفتار صحیح و شایسته دارند.

اسماعیلی اظهار داشت: دعوت به رفتارهای صحیح و بازداشتن از اشتباه و خطا باید سرلوحه ی کار ما به عنوان فعالان در حوزه ی فرهنگ قرار گیرد زیرا عموم مردم به کتابداران اعتماد بسیاری دارند که این امر سبب می شود رفتار و عملکرد کتابداران در مردم تاثیرگذار باشد.

وی خاطرنشان کرد: با اتحاد، همدلی و انسجام می توان گام های موثری در راستای ارتقای سطح فرهنگ جامعه برداشت که ستاد امر به معروف و نهی از منکر می تواند با برنامه ریزی های موثر در این زمینه اثرگذار باشد.

وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ صحیح اسلامی و ساده زیستی از مهمترین اولویت هایی است که در کتابخانه های استان انجام می شوند اضافه کرد: ستاد اقامه ی نماز کتابخانه های استان با نگاهی متعهد و ویژه نهایت تلاش خود را برای ارتقای اخلاقیات و ترویج آموزه های مذهبی بین عموم مردم انجام می دهد.

اسماعیلی تاکید کرد: کودکان و نوجوانانی که به کتابخانه می آیند در حقیقت امانت والدین در دست ما هستند که لازم است با معرفی کتاب های مفید، اجرای برنامه های فرهنگی موثر و اخلاقی، رفتار دوستانه و دلسوزانه و همدلی با این اعضا، امانت دارهای خوبی باشیم.

در این جلسه همچنین سعید محمدخانی، رمضان حیدری، احمد لشگری، صفر امینی و مرتضی افتخاری روسای ادارات کتابخانه های عمومی البرز، آبیک، تاکستان، بویین زهرا و اوج نیز در رابطه با اقدامات انجام شده در شهرستان های مورد مدیریت خود در حوزه ی امر به معروف و نهی از منکر عملکرد ارایه دادند.

 

بيشتر