كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اردیبهشت 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
..;;

kk

kkk

sss

ssss

sss

qqq

kkkk

aaa

aaa

aaa

aaaa

zzzz

zzz
1398/2/23 دوشنبه کتابخانه های شهرستان آبیک عطرو بوی جشنواره رضوی به خود گرفت

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی قزوین ، اقدامات کتابخانه های شهرستان آبیک به مناسبت برگزاری نهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی به شرح ذیل هستند:

کتابخانه عمومی امام رضا(ع)

نمایشگاه کتاب : در راستای برگزاری هر چه با شکوه تر نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی نمایشگاه کتابی با 12 عنوان کتاب در محل کتابخانه عمومی امام رضا (ع) برگزار گردید .

مسابقه کتابخوانی : مسابقه کتابخوانی از کتاب شادکامی از دیدگاه پیامبر اعظم (ص) مولف عباس پسندیده انتشارات کتاب نشر برای تمامی اقشار جامعه توسط کتابخانه عمومی امام رضا (ع) با مشارکت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان آبیک و ادارات شهرستان آبیک و سایر کتابخانه های عمومی شهرستان به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان برگزار گردید .

جمع خوانی : جمع خوانی کودکان دختر از کتاب 8 قصه از امام جواد (ع) از کتب جشنواره کتابخوانی رضوی در جهت آشنایی کودکان با این کتاب و برگزاری هر چه بهتر جشنواره ، در محل کتابخانه عمومی امام رضا (ع) برگزار گردید .

کارگاه شعر خوانی و مسابقه نقاشی با محوریت کتاب های جشنواره رضوی ویژه کودکان با حضور کودکان و خانواده های ایشان و فعال فرهنگی کتابخانه در محل کتابخانه برگزار گردید که با حضور پرشور و استقبال خوبی از سوی ایشان رو به رو شد .

کتابخانه عمومی امام محمدباقر(ع)

کتابخانه عمومی امام محمدباقر (ع) آبیک با برنامه های متنوعی میزبان مخاطبین و مراجعین خود بود که اهم این برنامه ها به شرح ذیل می باشد.

 کارگاه آموزش نقاشی و همچنین کلاس قرآن در رده سنی کودک وخردسال توسط محمدوند برگزار گردید. کلاس آموزش طراحی ونقاشی دررده های سنی مختلف توسط فریده جبار پور اجراشد.

 کلاس آموزشی هنرعکاسی توسط مهری جبار پور به مرحله اجرا درآمد.

 ازکتابهای جشنواره رضوی توسط خانم محمدوند برای کودکان وخردسالان کلاس قصه گویی برگزار گردید.

ازکتابهای جشنواره رضوی نمایشگاه کتابی باهمین عنوان درمعرض دید علاقه مندان برگزارشد.

کتابخانه عمومی امام علی (ع)

کارگاه نقاشی با موضوع طبیعت، بلند خوانی کتاب به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ وهلال احمر

در این نشست که با حضور جمعی از اعضای فعال کتابخانه صورت گرفت وظایف هلال احمر و خدماتی که هلال احمر انجام می دهد توسط مسئول کتابخانه برای اعضا باز گو شد و کتابهای جشواره رضوی در این نشست به اشتراک گذاشته شد.

بيشتر