كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان اردیبهشت 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
ززز

ززز

ززز

ززز
1398/2/25 چهارشنبه جلسه انجمن کتابخانه های شهرستان البرز برگزار شد

درجلسه انجمن کتابخانه های عمومی ، گروسی فرماندار و ریاست انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان البرز ضمن تبریک  ماه ضیافت الهی و ماه مبارک رمضان گفت: توسعه همه جانبه کشور بدون توسعه فکر و اندیشه  امکان پذیر نمی باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی قزوین، گروسی اظهار داشت: توسعه ی کتابخانه ها زمینه ساز توسعه ی پایدار جامعه است.

رویا اسماعیلی مدیر کل کتابخانه های عمومی استان قزوین نیز در این جلسه ضمن تشکر از فرماندار برای تشکیل جلسه انجمن شهرستان البرز گفت: جایگاه رفیع کتابخانه ها در فرایند توسعه ی کشور بر کسی پوشیده نیست، که در این راستا حمایت مسئولان از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی در رابطه با کتابخانه عمومی شهدای کمال آباد و همچنین تکمیل فضای بیرونی کتابخانه تازه تاسیس دانش نصرت آباد توضیحاتی ارایه داد.

اسماعیلی ضمن تشکر از فرماندار جهت تشکیل منظم جلسات انجمن و اجرایی نمودن مصوبات انجمن های شهرستان،پویایی و استمرار فعالیت های فرهنگی و اجرایی کتابخانه های شهرستان را  مدیون حسن همکاری فرماندار و بخشداران شهرستان دانسته و خواستار ادامه این حسن همکاری با مجموعه کتابخانه ها شد.

وی با اشاره به کمبودهای برخی از کتابخانه ها ی شهرستان به خصوص در مناطق روستایی  خواستار اهتمام بیشتر در جهت رفع مشکلات و موانع موجود شد.

سعید محمدخانی مسئول دبیرخانه انجمن کتابخانه های شهرستان البرز نیز در این جلسه  گزارش مالی انجمن های شهرستان البرز را در دو مورد درآمدها و هزینه ها ارائه نموده و از همکاری شهرداری ها در پرداخت سهم نیم درصد کتابخانه ها تشکر کرد.

رحمانی رئیس اداره راه و شهرسازی نیز در این جلسه و با عنایت به دستور جلسه در باره اختصاص زمین در ناحیه شهری مهرگان،تحویل زمین را به شرط ارائه طرح مصوب و بودجه پیش بینی شده عملی دانسته و اعلام آمادگی کرد در صورت تحقق شرایط ذکر شده اقدام نمایند

در پایان این جلسه همچنین با حضور مدیرکل کتابخانه ها، فرماندار، معاون اجتماعی فرمانداری و ریاست اداره کتابخانه های شهرستان البرز جلسه ای تخصصی صورت گرفت و راهکارهای افزایش کمی و کیفی خدمات کتابخانه های عمومی بررسی شد.

بيشتر