كوچك يا بزرگ كردن بخش :.
صفحه اصلي
اپلیکیشن جشنواره رضوی
اخبار
ارتباط با مدیر کل
بازدید سایت
پیام سال اداره کل کتابخانه ها
پیوندها
جشنواره رضوی
خبرگزاری ها
طرح فرا خوان آمایش
فايل ها
کتاب خوان خرداد ماه 98
متون عمومي
معرفی
نام سال
نورسیده ها
ویژه همکاران
ورود
سیسیسی

23232

2323

2323
1397/9/10 شنبه رونق نشست های کتاب خوان در کتابخانه عمومی یادگار امام محمدیه

به همت کتابداران کتابخانه عمومی یادگار امام شهرستان محمدیه نشست کتاب‌خوان در مدرسه شهید غیوری با معرفی 5 کتاب برگزار شد.

در این نشست  کتابهای زیر توسط 5 نفر از دانش آموزان به اشتراک گذاشته شد.

آیدا معروفخانی کتاب راز موجودات زنده  نوشته مستوره سادات مدرسی/  مهدیس مرشدخانی کتاب قصه هایی شیرین از زندگی معصومین نوشته مسلم ناصری/  مهدیه یعقوبی کتاب قصه هایی از امام رضا(ع) نوشته مژگان شیخی/ هانیه شکوری کتاب شام غریبان  نوشته رضا شیرازی و نازنین زهرا خمسه کتاب ایران دوستت دارم نوشته مهری ماهوتی، را به حاضرین معرفی کردند.

خلاصه کتابها به شرح زیر می باشد:

1-      کتاب ایران دوستت دارم

این کتاب مجموعه شعری با موضوع ایران است تا احساس کودک نسبت به وطن و آب و خاکش را تقویت کند. نویسنده این کتاب مهری ماهوتی است و انتشارات سروش آن را به چاپ رسانده است.

2-      کتاب راز موجودات زنده

این کتاب خواندنی های علمی برای کودکان را شامل می شود . خانم مستوره سادات مدرسی نویسنده این کتاب و انتشارات آموزش علوم آن را به چاپ رسانده است.

3-      کتاب شام غریبان

این کتاب داستان زندگی امام سجاد [ع] می باشد . نویسنده این کتاب رضا شیرازی و انتشارات پیام آزادی به چاپ رسانده است.

4-      کتاب قصه هایی از امام رضا (ع)

این کتاب از سری داستانهای امام رضا (ع) قصه ای درباره صیاد و آهو می باشد که خانم مژگان شیخی توسط انتشارات قدیانی به چاپ رسانده است .

5-      کتاب قصه های شیرین از زندگی معصومین(علیهم السلام)

این مجموعه شامل داستان‌هایی کوتاه و آموزنده از زندگی ۱۴ معصوم می‌باشد، هر بخش کتاب با توضیحاتی در خصوص یک معصوم آغاز گردیده و در ادامه به بیان داستانی زیبا و جذاب از زندگی ایشان می‌پردازد. این کتاب درباره زندگی پیامبر اکرم می باشد که آقای مسلم ناصری توسط انتشارات آستان قدس رضوی  چاپ کرده است.

همچنین کتابخانه عمومی یادگار امام شهرستان محمدیه با برگزاری نشست کتاب خوان، پذیرای جمعی از اعضای فعال این کتابخانه شد.

در این نشست کتاب های «شوهر نمونه » نوشته مژگان انصاری/  توسط الناز اکبری؛ «رازهایی درباره مردان » نوشته باربارا دی آنجلس/  توسط فاطمه عباسزادگان؛ «جام جهانی در جوادیه» نوشته داوود امیریان/  توسط یگانه سلحشور؛ «زنان کوچک» نوشته لوئیزا الکارت/  توسط پانیذ مهریان؛ «دیگران را درک کنید» نوشته بورلی فلکسینگتون/ توسط سمیه صفدری؛ معرفی و تجربه خواندن آنها با دیگران به اشتراک گذاشته شد.

بيشتر